youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
18.09.2014

V sobotu startuje ligový ročník 2014/2015

Začátek florbalové sezóny se neúprosně blíží. Na tento víkend je také mimo jiné naplánován začátek 1. ligy mužů, tedy druhé nejvyšší české soutěže. K prvnímu ligovému kolu vyrazí muži do Litvínova.

Tak daleko jsou oba kluby od sebe a jako by se navzájem přitahovaly. Právě s Litvínovem odehrál Rožnov poslední kolo základní části. Hned na to si severočeši vybrali rožnovany do play-off, kde spolu sehráli čtyři zápasy, v nichž Litvínov zúročil své zkušenosti. A opět je to Litvínov, se kterým budou rožnované vítat start nové sezóny. Ze strany Rožnova tak půjde o celkově už šestý vzájemný zápas v řadě. Soupeř si tuto sérii na sklonku uplynulého ročníku zpestřil semifinálovou účastí v play-off, kde v rozhodujícím utkání podlehl Hattricku Brno. Úvodní kolo 1.ligy mužů začíná v SH SPORTaS s.r.o. u Koldomu v sobotu večer od 17:00.

srsni_roznovVS.pie_m_litvinov textový on-line z utkání zde

O další úvodní zápasy sezóny se v sobotu postarají dorostenky, které v Bystřici nad Olší vyzvou Torpédo Havířov a poté Vítkovice.

V neděli se pak na domácí palubovce představí muži D. Od 9:00 přivítají Osisko Třinec a v 11:30 pak C-tým SFK Havířov.

Své první duely měli v neděli rozehrát také junioři, ovšem vzhledem technickým problémům musel pořadatelský oddíl z Bílovce tyto utkání přeložit na náhradní termín. S velkou pravděpodobností se tyto úvodní kola odehrají v sobotu 4.října.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista