02:37, vyloučení, Závorka Vojtěch - 2 min (907) - ROŽ
03:12, stav 0:1, Svatoň Jakub (Šimíček Daniel) přesilovka - FK Gůfuň Nový Jičín
07:59, stav 0:2, Svatoň Jakub (Šimíček Daniel) - FK Gůfuň Nový Jičín
09:00, stav 0:3, Kluska Tomáš (Kumpa Jan) - FK Gůfuň Nový Jičín

06:35, stav 0:4, Drda Lukáš (Šimíček Daniel) - FK Gůfuň Nový Jičín
08:21, stav 1:4, Capil Ivo (Rebroš Matěj) - ROŽ
11:55, vyloučení, Šimíček Daniel - 2 min (907) - FK Gůfuň Nový Jičín

3. třetina
06:00, vyloučení, Drda Lukáš - 2 min (915) - FK Gůfuň Nový Jičín
08:34, vyloučení, Pudík Rodan - 2 min (901) - FK Gůfuň Nový Jičín
12:03, vyloučení, Rozkošný Matěj - 2 min (901) - ROŽ

vyloučení: 2:3; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Bílek Andrej, Fojt Ondřej; diváků: 0; 67 min.
komentář:
Zápas proti Gůfuňu začal ve vysokém tempu, soupeř byl očividně natěšený na novou sezónu a jeho vysoké napadání dělalo pro Rožnovu velké problémy v rozehrávce. Sršni se do vyložených šanci téměř nedostali, zatímco soupeř se v první třetině trefil hned třikrát.
Druhá třetina začala v podobném duchu a Nový Jičín přidal 4. branku. V polovině zápasu se ale obraz hry malinko změnil a Rožnov začal Jičínu konkurovat. Rebrošovu pěknou střelu dorazil do brány Capil a Sršni byli rázem v zápase. Do konce druhé části si Rožnov vytvořil několik slibných šancí, ale všechny střely skončily mimo.
Posledním dějství se sice Rožnov do několika dalších šancí dostal, pomohl i Camfrla v bráně, který po první třetině zavřel klec, ale žádná z možností Sršňů bohužel neměla gólovou příchuť.

3. kolo
1. FBK Eagles Orlová B - 1.FBK Sršni Rožnov p/R Legendy B
29. 09. 2024, 18:45, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
4:4
(0:3, 2:0, 2:1)

sestavy:

80 Camfrla Vlastimil(G), 4 Závorka Vojtěch, 8 Žitník Pavel, 15 Kasl Miroslav, 23 Konvičný Michal, 26 Plesník Dalibor(C), 33 Kouřil David, 38 Kudrna Matyáš, 69 Rozkošný Matěj, 82 Capil Ivo, 83 Blizňák Jan, 97 Bártek Lukáš
1. FBK Eagles Orlová B:
1 Kunc Jaroslav(G), 5 Mičulka Karel, 7 Kubla Pavel, 29 Kunčický Ondřej, 32 Louda Lukáš, 34 Macurák Tomáš, 44 Staněk Filip, 48 Hájek Patrik, 55 Babiš Ondřej, 58 Balnar Vojtěch, 77 Bečka Tomáš, 85 Ochman Jakub

12:21, timeout - ROŽ

vyloučení: 2:1; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Sikora Ivo, Křivánek Lukáš; diváků: 0; 79 min.
komentář:
Druhý zápas proti Orlové měl zcela opačný vývoj. Rožnov měl klid na rozehrávku, dobrý přechod přes střední pásmo a plodil jednu šanci za druhou. Za deset minut svítilo na tabuli skóre 3:0 a Sršni měli utkání pod kontrolou. Do listiny střelců se zapsali Rozkošný, Konvičný a Bártek z přesilové hry.
Ve druhé třetině ale Rožnov hodně přibrzdil, jakoby měl již zápas vyhraný, a soupeř toho ihned využil. Dvěma brankami stáhl náskok na rozdíl jediného gólu a zadělal tak na dramatickou koncovku utkání.
V úvodu posledního dějství Orlová srovnala skóre, ale jejich euforii rychle zchladil výborně hrající Bártek, který natáhl svou obávanou pružinku a nedal hostujícímu gólmanovi šanci. V samotném závěru ovšem Orlová odvolala brankáře a v početní výhodě opět srovnala skóre na 4:4. Tento stav vydržel až do poslední sirény a tak se soupeři rozešli smírně každý s jedním bodem do tabulky.

5. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R Legendy B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B
19. 10. 2024, 12:30, SH Horní Suchá
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)

sestavy:

80 Camfrla Vlastimil(G), 4 Messiereur Patrik, 8 Žitník Pavel, 23 Konvičný Michal, 26 Plesník Dalibor, 37 Dressler Oto, 38 Kudrna Matyáš, 72 Řezníček Ondřej, 82 Capil Ivo, 83 Blizňák Jan
1. SC TEMPISH Vítkovice B:
21 Briš Milan(G), 29 Kocián Tomáš(G), 3 Csőlle Eduard, 7 Popelka Michal, 12 Planka Vilém, 16 Stuchlík Richard, 19 Koláček Jan, 35 Fiala Filip, 36 Novotný Filip, 37 Zárybnický Adam, 40 Vykopal Erik, 44 Šeděnka Štěpán, 78 Gruszka Vojtěch, 81 Cuberek Ondřej

05:26, timeout - 1. SC TEMPISH Vítkovice B
07:05, stav 2:3, Gruszka Vojtěch (Novotný Filip) přesilovka - 1. SC TEMPISH Vítkovice B
10:04, vyloučení, Koláček Jan - 2 min (907) - 1. SC TEMPISH Vítkovice B
12:27, timeout - ROŽ

vyloučení: 1:2; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Pustówka Dominik, Grzymek Matyáš; diváků: 0; 70 min.