youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
18.09.2014

FAT PIPE – vyber si své ESO!

FAT PIPE – VYBER SI SVÉ ESO!

Jak jistě mnozí víte, náš klub má partnera pro florbalové vybavení. Je jím značka Fat Pipe zastupovaná v ČR firmou SPORTAGON CZ s.r.o., v čele s ředitelem panem Jaroslavem Boháčem a manažerem pro kluby Martinem Pražanem.

V současné chvíli se dolaďují podmínky na novou sezónu, po vyjasnění se zde objeví způsoby objednávky a další informace.

Sledujte pravidelně naše facebookové stránky, kde budou vkládány informace ohledně různých atraktivních akcí a výrazných slevách.

Značka Fatpipe je původem z Finska a na tamním trhu je jednoznačným lídrem. V dalších dvou nejflorbalovějších zemích, Švédsku a Švýcarsku patří mezi TOP 3 nejpoužívanější florbalové značky. Na českém trhu podporuje firma SPORTSAGON nad 30 českých klubů. Mezi předními z nich je extraligový TJ JM FAT PIPE Chodov Praha. V prvoligové soutěži podporuje FATPIPE tým FBC Start98 Praha, FBK Svitavy a nově také 1.FbK Rožnov pod Radhoštěm. V nejvyšších zahraničních soutěžích pak hraje se značkou Fatpipe 8 mužských a 6 ženských týmů z nejvyšší ligy ve Finsku. Ve Švédsku používá Fat Pipe největší florbalový klub na světě Linköping a další 2 elitní mužské týmy. Dominantní ženský tým Rönnby ze Švédska také hraje se značkou Fat Pipe. Ve Švýcarsku je vlajkovou lodí klub FB Köniz. Celkově 4 mužské týmy z nejvyšší ligy a z druhé ligy + 4 ženské týmy z nejvyšší ligy používají Fat Pipe ve Švýcarsku. S tváří tohoto špičkového vybavení pro florbal se v současné době ztotožňují například tito hráči: Patrik Doža (ČR), Matěj Jendrišák (ČR), Tom Ondrušek (ČR), Petr Novotný (ČR), Tatu Väänänen (FIN), Jani Kukkola (FIN), Juha Kivilehto (FIN), Joel Kanbjörk (SWE), Viktor Klintsten (SWE), Emanuel Antener a Corin Rüttimann (Švýcarsko) a další.

VIDEO FATPIPE
http://vimeo.com/dimedia/review/103414869/0324294440

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista