Zobraz: číslo kola | hala | soupeř | výsledek | začátek utkání | jen domácí utkání

Zobrazit pouze tato družstva:


DatumMuži AMuži BMuži CJuniořiDorostenciStarší žáciMladší žáciElévovéPřípravkaŽeny
Čt
Florbal Exelsior Havířov

FBC Vikings Kopřivnice

1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci

TJ Slovan Havířov
So 10. 08. 2019
Ne 11. 08. 2019
So 17. 08. 2019
Ne 18. 08. 2019
So 24. 08. 2019
TJ Sokol Frenštát p.R.

Florbal Vsetín
Ne 25. 08. 2019
FBK MeTermo Valašské Meziříčí

RH PIVING Ostrava
So 31. 08. 2019
Ne 01. 09. 2019
FBC Mohelnice
So 07. 09. 2019
Z.F.K. AQM Petrovice
Ne 08. 09. 2019
So 14. 09. 2019
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Ne 15. 09. 2019
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FBC Ossiko Třinec
So 21. 09. 2019
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
SK K2 Prostějov

1. SC TEMPISH Vítkovice B
Ne 22. 09. 2019
FBC Hlučín

FBC VÁLEC Český Těšín
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
FbK Horní Suchá

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. FBC Karviná

FBC AGA24 Český Těšín
So 28. 09. 2019
Florbal Exelsior Havířov
Ne 29. 09. 2019
FBC Spartak Bílovec

FBC Vikings Kopřivnice
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

TJ Slovan Havířov

1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán

FBK Škorpioni Ostrava
So 05. 10. 2019
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FBC Hranice
Ne 06. 10. 2019
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
FBK Štajgřy Ostrava

FK Gůfuň Nový Jičín
SK Domaslavice

Florbal Exelsior Havířov B
FBC Vikings Kopřivnice

Z.F.K. AQM Petrovice

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

1. SC Bohumín´ 98
So 12. 10. 2019
Ne 13. 10. 2019
Bulldogs Brno
FbK Horní Suchá

Z.F.K. AQM Petrovice
FBC Vikings Kopřivnice

1.FK Ostrava JIH

PASKOV SAURIANS

FbK Horní Suchá
1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata

1. SFK Havířov

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Z.F.K. Petrovice
So 19. 10. 2019
Ne 20. 10. 2019
FB Hurrican Karlovy Vary
PASKOV SAURIANS

1. SFK Havířov B
Pá 25. 10. 2019
TJ Slovan Havířov
So 26. 10. 2019
TJ Stará Ves n/O Vosy

FBC Přerov U20 B
Florbal Torpedo Havířov C

FbC Coyotes Jablunkov
PASKOV SAURIANS

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

FBC Vikings Kopřivnice

1. SC Bohumín´ 98
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Ne 27. 10. 2019
FBC Letka

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Po 28. 10. 2019
Kanonýři Kladno
So 02. 11. 2019
TJ Sokol Jaroměř
FBC ORCA KRNOV

FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ

S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ

S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ
Ne 03. 11. 2019
1. SC TEMPISH Vítkovice B

1.MVIL Ostrava
FBC ORCA KRNOV

FbC Coyotes Jablunkov

1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata

FBC Vikings Kopřivnice
So 09. 11. 2019
FBC Ossiko Třinec

TJ Sokol Polanka nad Odrou
FBS Olomouc B

PASKOV SAURIANS
Ne 10. 11. 2019
Florbal Chomutov
FBC Vikings Kopřivnice B

Z.F.K. AQM Petrovice C
TJ Slovan Havířov

1. SC Bohumín´ 98
So 16. 11. 2019
FBC Štíři Č. Budějovice
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

S.K. P.E.M.A. OPAVA
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

TJ Slovan Havířov

S.K. P.E.M.A. OPAVA

1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
Ne 17. 11. 2019
FBC VÁLEC Český Těšín

FBC ORCA KRNOV B
FBC Spartak Bílovec

Z.F.K. AQM Petrovice

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

PASKOV SAURIANS
So 23. 11. 2019
Florbal Ústí
Florbal Exelsior Havířov B

Z.F.K. AQM Petrovice
FBC Spartak Bílovec

FbC Asper Šumperk
Ne 24. 11. 2019
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FbK Horní Suchá

1. FBC Karviná

FBC AGA24 Český Těšín
So 30. 11. 2019
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Bazinga Ostrava

FK Gůfuň Nový Jičín
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FbC Coyotes Jablunkov

FBC TIGERS PORUBA

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
Ne 01. 12. 2019
Z.F.K. AQM Petrovice

TJ Slovan Havířov
1. SC Bohumín´ 98

Florbal Exelsior Havířov

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
So 07. 12. 2019
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
SK Domaslavice

FBC Přerov U20 B
FBC AGA24 Český Těšín

PASKOV SAURIANS

1. FBC Karviná

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
Ne 08. 12. 2019
PASKOV SAURIANS

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Pá 13. 12. 2019
Florbal Exelsior Havířov
So 14. 12. 2019
Ne 15. 12. 2019
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
FbK Horní Suchá

1. SC Bohumín´ 98
So 21. 12. 2019
Bulldogs Brno
FBC Letka

FBC TIGERS PORUBA
FBC SMOLO Český Těšín

Florbal Exelsior Havířov

FbK Horní Suchá

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
Ne 22. 12. 2019
Florbal Torpedo Havířov C

RH PIVING Ostrava
FBC Spartak Bílovec

S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ

Florbal Exelsior Havířov

FBC BARTOSINI Český Těšín
So 28. 12. 2019
Ne 29. 12. 2019
So 04. 01. 2020
FB Hurrican Karlovy Vary
Ne 05. 01. 2020
So 11. 01. 2020
Ne 12. 01. 2020
So 18. 01. 2020
TJ Slovan Havířov
1. SC Bohumín´ 98

PASKOV SAURIANS

TJ Slovan Havířov

FBC TIGERS PORUBA
1. SC TEMPISH Vítkovice B

FBC Přerov
Ne 19. 01. 2020
1.MVIL Ostrava

FBC Vikings Kopřivnice
Pá 24. 01. 2020
Kanonýři Kladno
So 25. 01. 2020
1. SFK Havířov B

1. FBC Karviná
Ne 26. 01. 2020
TJ Sokol Jaroměř
TJ Stará Ves n/O Vosy

FBS Olomouc B
1. FBK Eagles Orlová

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
1. FBC Karviná

1. SC Bohumín´ 98

Z.F.K. AQM Petrovice

FBC Vikings Kopřivnice
So 01. 02. 2020
Florbal Chomutov
FBC Vikings Kopřivnice

FBC Letka

Florbal Exelsior Havířov

S.K. P.E.M.A. OPAVA
Ne 02. 02. 2020
FBC Vikings Kopřivnice B

1. SC Bohumín´ 98
1. FBC Karviná

1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo

FbK Horní Suchá

Z.F.K. AQM Petrovice
FBC Vikings Kopřivnice

FBS Olomouc B
So 08. 02. 2020
FBC Štíři Č. Budějovice
PASKOV SAURIANS

FBC Ossiko Třinec
Z.F.K. AQM Petrovice

1. SC Bohumín´ 98

TJ Slovan Havířov

1. FBC Karviná
Ne 09. 02. 2020
FBC Hlučín

Fbc Šternberk
So 15. 02. 2020
Florbal Ústí
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FbC Asper Šumperk
Ne 16. 02. 2020
PASKOV SAURIANS

FbC Coyotes Jablunkov
So 22. 02. 2020
Z.F.K. AQM Petrovice
S.K. P.E.M.A. OPAVA

FBC Spartak Bílovec
Ne 23. 02. 2020
1.MVIL Ostrava

FBC Ossiko Třinec

FBC Letka

FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
So 29. 02. 2020
1. SC Bohumín´ 98

FBK Štajgřy Ostrava
PASKOV SAURIANS

Z.F.K. AQM Petrovice
Ne 01. 03. 2020
PASKOV SAURIANS

1. FBC Karviná
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

SK K2 Prostějov
So 07. 03. 2020
FBC Ossiko Třinec

TJ Slovan Havířov
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Florbal Exelsior Havířov

1. SC Bohumín´ 98

1. FBC Karviná
Ne 08. 03. 2020
So 14. 03. 2020
FbK Horní Suchá

TJ Slovan Havířov
FBC Vikings Kopřivnice

FBC Přerov
Ne 15. 03. 2020
SK Domaslavice

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK
FBC TIGERS PORUBA

1. FBK Eagles Orlová
So 21. 03. 2020
Ne 22. 03. 2020
Z.F.K. AQM Petrovice C

RH PIVING Ostrava
TJ Slovan Havířov

FBC BARTOSINI Český Těšín

FbC Coyotes Jablunkov

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
1. FBC Karviná

FBC Letka

FBC SMOLO Český Těšín

Z.F.K. Petrovice
So 28. 03. 2020
Ne 29. 03. 2020
1. SC TEMPISH Vítkovice B

PASKOV SAURIANS
FbC Coyotes Jablunkov

FBC AGA24 Český Těšín

1. SC Bohumín´ 98

TJ Slovan Havířov
So 04. 04. 2020
FBS Olomouc B

Fbc Šternberk
Bazinga Ostrava

PASKOV SAURIANS
FBC Spartak Bílovec

PASKOV SAURIANS
Ne 05. 04. 2020
FbK Horní Suchá

TJ Sokol Polanka nad Odrou
SK Domaslavice

Z.F.K. AQM Petrovice
Florbal Exelsior Havířov

TJ Slovan Havířov

FBC Vikings Kopřivnice

S.K. P.E.M.A. OPAVA
So 11. 04. 2020
Ne 12. 04. 2020
So 18. 04. 2020
Ne 19. 04. 2020
So 25. 04. 2020
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

Florbal Exelsior Havířov

FBK Škorpioni Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B

FBC Hranice
Ne 26. 04. 2020
FBC ORCA KRNOV B

FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
Z.F.K. AQM Petrovice

FbC KOVO KM Frýdek-Místek
So 02. 05. 2020
Ne 03. 05. 2020
FbC KOVO KM Frýdek-Místek

FbC Coyotes Jablunkov

Ossiko Třinec

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
So 09. 05. 2020
Ne 10. 05. 2020