11:06, vyloučení, Smékal Ondřej - 2 min (902) - ROŽ
14:15, stav 4:4, Mikel René (Kolajta Jan) - FBC Hranice

08:57, stav 4:5, Chodil Jaromír (Vraj Jiří) - FBC Hranice
12:43, stav 4:6, Václavík Tomáš (Grygar Jan) - FBC Hranice
12:43, změna brankáře, Sklář Martin - ROŽ
13:14, vyloučení, Kubica Tomáš - 2 min (911) - FBC Hranice
14:16, stav 5:6, Polášek Marek (Lípový Marek) přesilovka - ROŽ
15:19, stav 5:7, Kolajta Jan (Šenkeřík Jaromír) - FBC Hranice
17:06, stav 6:7, Smékal Ondřej (Polášek Marek) - ROŽ
19:10, vyloučení, Václavík Tomáš - 2 min (901) - FBC Hranice

vyloučení: 1:2; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Krátký Jakub, Vojkůvka Pavel; diváků: 57; 125 min.
komentář:
Třetí kolo nabídlo první domácí zápas, na který byli naši hráči velmi natěšeni a odhodláni zabojovat o další body do ligové tabulky. Soupeřem jim byl celek z nedalekých Hranic, který v předchozích dvou zápasech nebodoval a měli tak o motivaci postaráno. Domácí celek však od samého začátku utkání ukazoval, že k zisku prvních bodů budou muset Hranice předvést své maximum. Rožnovští tahali v utkání za delší konec a vytvářeli si spoustu gólových příležitostí, ze kterých v rozmezí tří minut v polovině první třetiny pramenily tři přesné zásahy do hostující svatyně. Tato studená sprcha však hosty spíše vyburcovala ke zlepšení defenzívy a ve zbytku třetiny se hra vizuálně vyrovnala, když každý tým do sirény přidal po jednom gólu a za tříbrankového vedení pro domácí se šlo do kabin. Fanoušci, kteří si našli cestu na halu, byli v očekávání, že Sršni budou jen navyšovat svůj gólový náskok. To se však bohužel pro domácí borce ošklivě mýlili. Po změně stran, jako by byla brána hranického brankáře zakletá, a naopak do domácí branky to začalo padat. Třígólový náskok se v průběhu prostřední periody rozplynul jako pára nad hrncem a byli to z rázu hosté, kdo po dvou třetinách odcházel do kabin psychicky na koni. Ke třetí části domácí nastoupili naprosto jako jiné družstvo a hráli s obrovským klidem a rozvahou v rozehrávce. Na gólové šance byl začátek třetí třetiny velice chudý, a když už se domácí do tutové příležitosti dostali, vylámali si zuby na skvěle chytajícím hostujícím brankáři. To však bohužel neplatilo na druhé straně a z nedůrazu domácích obránců a první velké příležitosti hostí skončil míček v domácí bráně a Hranice překlopily skóre na svou stranu. Tento gól opět uvolnil hru a najednou se hra přelévala ze strany na stranu a diváci se určitě nenudili. Další zásah patřil opět hostům. Domácí pak už neměli co ztratit a vrhli všechny své síly do útoku a po gólech domácího Smékala, hostujícího Kolajty a v přesilovce znovu domácího Poláška byl stav na začátku poslední minuty s jednobrankovým mankem pro domácí, přičemž Valaši dostali možnost přesilové hry, kterou si ještě vylepšili o jednoho muže v poli odvoláním brankáře. Ani to však nestačilo a Hranice svůj jednogólový náskok uhájily a získaly tak své první sezónní vítězství.