04:37, stav 3:0, Lestyan Vít (Mičulka Karel) - TJ Slovan Havířov
04:55, stav 4:0, Vávrů Daniel (Zelina Lukáš) - TJ Slovan Havířov
09:39, stav 5:0, Lestyan Vít (Mičulka Karel) - TJ Slovan Havířov
10:20, stav 6:0, Onderka Jakub (bez) - TJ Slovan Havířov

01:04, stav 7:0, Mičulka Karel (Onderka Jakub) - TJ Slovan Havířov
05:11, stav 8:0, Mičulka Karel (Onderka Jakub) - TJ Slovan Havířov

00:22, vyloučení, Rumplík Jan - 2 min (920) - ROŽ
02:00, stav 9:0, Lestyan Vít (Onderka Jakub) přesilovka - TJ Slovan Havířov
07:18, stav 9:1, Rumplík Jan (bez) - ROŽ
11:04, stav 10:1, Onderka Jakub (Lestyan Vít) - TJ Slovan Havířov

vyloučení: 0:1; využití: 1:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Klečka Marek, Plíhal Filip; diváků: 0; 50 min.
komentář:
V úvodní části převládal ve hře Sršňů spíše chaos. Řada starších žáků zařazená premiérově mezi dorostence nedokázala naplnit základní taktické pokyny a ani nové tváře mezi dorostenci nepůsobily jistým dojmem. Rožnované tak v úvodní části inkasovali poměrně laciné branky a skóre nezadržitelně narůstalo. Přestávka mezi první a druhou třetinu kluky uklidnila a vnesla do hry Sršňů i jistý řád. Vyspělejší soupeř i tak dokázal dvěma brankami navýšit skóre, nicméně u Sršňů byly vidět první náznaky v ohrožení svatyně havířovských hráčů. Co se nepovedlo v části druhé, to po samostatné akci předvedla Honza Rumplík v části třetí. Hráči Slovanu sice znovu přidali dvě branky a zakulatili výsledek na dvouciferný počet, ale Valaši za druhou a třetí část si ze zápasu odnesli poznatek, že při plnění trenérských pokynů můžou hrát i s vyspělejším soupeřem utkání, ve kterém budou důstojným soupeřem.

FbK Horní Suchá:
25 Wojtas Jakub(G), 94 Vilím Vojtěch(G), 2 Chylek Lukáš, 9 Kolodziej David, 10 Šurik Tomáš, 12 Kos Jakub, 13 Zelený Vlastislav, 18 Szegecs Karel, 20 Chmiel Jan, 24 Mrozek Radim, 26 Satinský Ondřej, 28 Neoral Šimon, 31 Vlček Jan, 33 Chobot Vítek, 88 Musil Filip

11:05, stav 3:6, Sewiola Šimon (bez) - ROŽ

vyloučení: 1:0; využití: 0:1; oslabení: 0:0; rozhodčí: Siřinek Martin, Vaněk Lukáš; diváků: 0; 54 min.