00:00, nástup brankáře, Holaňová Anna - FBC Vikings Kopřivnice
06:59, stav 1:0, Kudrna Matyáš (bez) - ROŽ

06:58, stav 1:1, Mikušek Filip (Dostál Ondřej) - FBC Vikings Kopřivnice
08:47, stav 1:2, Mikušek Filip (Janek Richard) - FBC Vikings Kopřivnice
09:24, stav 1:3, Škývara Ondřej (Kusz David) - FBC Vikings Kopřivnice
10:26, stav 1:4, Škývara Ondřej (Malcho Kryštof) - FBC Vikings Kopřivnice

01:53, stav 1:5, Linart Tomáš (Janek Richard) - FBC Vikings Kopřivnice
06:58, stav 2:5, Rebroš Matěj (Dressler Oto) - ROŽ
08:39, stav 2:6, Mikušek Filip (Linart Tomáš) - FBC Vikings Kopřivnice
09:04, stav 2:7, Janek Benjamín (Dostál Ondřej) - FBC Vikings Kopřivnice

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Kubáč Jaromír, Tuček Vladislav; diváků: 0; 57 min.
komentář:
Nová sezóna v sobě přinesla nové kádry dorostenců na obou stranách a souhra tak v úvodu utkání nebyla ideální. Sršni byli opticky pod tlakem, ale dobře svého soupeře v obraně dostupovali a spolehlivě také chytal Dan Rissel. Odměnou jim nakonec byla "Sandokanova" vstřelená branka. Těsné vedení Sršni drželi do poloviny utkání, nicméně druhá polovina druhé části jim hrubě nevyšla a slepenými góly se postupně Vikingové dostali do tříbrankového vedení po druhé části. Ve třetí třetině nejdříve hosté přečkali dvě dobré brankové příležitost domácích než udeřili popáté. Utkání se pak z velké části jen dohrávalo, když domácí dokázali skóre korigovat, nicméně hosté také odpověděli a nakonec o pět branek zvítězili.

2. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/R - 1. SC TEMPISH Vítkovice B
25. 09. 2022, 18:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
3:7
(0:2, 3:5, 0:0)

sestavy:

1 Rissel Daniel(G), 21 Rebroš Matěj, 23 Thurnheer Fabio, 26 Kozel Matouš, 28 Vašek Dominik, 30 Sewiola Šimon, 37 Dressler Oto(C), 57 Kamas Daniel, 64 Ondrášek Jan, 69 Rozkošný Matěj, 76 Eisman Nikolas, 93 Vrečka Matyas, 99 Kudrna Matyáš
1. SC TEMPISH Vítkovice B:
1 Kirschner Max(G), 29 Kocián Tomáš(G), 9 Bombač Vojtěch, 13 Hudeček Jan, 14 Kolář Jakub, 16 Stuchlík Richard, 19 Vodvárka Andrej(C), 25 Zelina Lukáš, 31 Blažek Jakub, 40 Jurka Adam, 45 Slavík Josef, 51 Podešva Vojtěch, 56 Němec Pavel, 68 Stuchlík Matyáš

3. třetina

vyloučení: 0:0; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Richtár Radim, Horák Robert; diváků: 0; 60 min.