1 Fešar Tomáš(G), 5 Melecký Jakub, 38 Rýpar Tomáš, 44 Hruška Vít(C), 55 Juchelka Šimon, 60 Moj Jonáš, 67 Hebelka Aleš, 68 Makový Matěj, 69 Slezáček Patrik, 72 Kolář Jakub, 89 Závorka Daniel

00:00, nástup brankáře, Jasný Jakub - ROŽ
00:00, nástup brankáře, Fešar Tomáš - FBC Spartak Bílovec C
03:52, vyloučení, Slezáček Patrik - 2 min (907) - FBC Spartak Bílovec C

06:42, vyloučení, Rýpar Tomáš - 2 min (907) - FBC Spartak Bílovec C
09:43, vyloučení, Jahoda Jakub - 2 min (907) - ROŽ

3. třetina
09:27, stav 0:1, Buchal Vladislav (Kornel Jakub) - ROŽ
11:48, stav 1:1, Rýpar Tomáš (Moj Jonáš) - FBC Spartak Bílovec C

vyloučení: 2:1; využití: 0:0; oslabení: 0:0; rozhodčí: Křivánek Lukáš, Cieslar Martin; diváků: 0; 52 min.
komentář:
Rozpačitý vstup a nevýrazná úvodní část - to vše byly charakteristické znaky pro tento duel v Hornets aréně. Sršni během první třetiny nedokázali zužitkovat ani výhodu přesilové hry, a tak se na první pauzu šlo za vyrovnaného bezbrankového stavu. Kdo čekal v druhé části, že se tempo hry výrazně zvedne, byl mírně zklamán, oba celky dále dokazovaly, že pro mnohé hráče v jejich řadách se jedná o úvodní zápasy v sezóně, někdy i po dvou letech hráčského půstu. Oba celky během druhé periody dostaly možnost výhody jednoho muž v poli navíc a oba celky touto výhodou pohrdly. Bílovec v závěru měl drobně více ze hry, ale Jasný v brance Valachů dokazoval svou neprůstřelnost. Třetí část byla odlišná od těch dvou předchozích. Nasazení u obou celků se zvýšilo a zejména Sršni si vypracovali hned několik brankových příležitostí, bohužel efektivita v zakončení byla dlouho na bodu nula. Prapor tak musel zvednou kapitán v jejich řadách, Vláďa Buchal, který si úvodní trefu duelu nechal na téměř samotný konec utkání, když dvě minuty před koncem odstartoval jásot v řadách Valachů. A ti chtěli dohrát utkání s tímto fotbalovým jednobrankovým vedením. Bohužel se to ale nezdařilo, když zmatek v jejich řadách potrestal pár sekund před koncem bílovecký Rýpar. Utkání tak nakonec skončilo remízou a dá se říci, že pro oba celky nakonec spravedlivou.