youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
25.11.2019

Elévové na turnaji zůstali čtyři góly za bronzovou medailí

Ani už lépe nevzpomínat na minulý turnaj, ze kterého si mladí Sršníci odvezli několik velmi výrazných proher. To však nebyl případ turnaje tohoto. Hned úvodní utkání naznačilo, že Rožnované se budou moci vyrovnaně se svými soupeři poměřovat. Nakonec jim chyběly k bodům jen dohromady čtyři branky z prvního a posledního utkání.

Předzápasová porada u branky

VS. 16:13
FbC KOVO KM Frýdek-Místek   1. FBK Rožnov p/R

V prvním zápase na Sršníky čekal tým z Frýdku – Místku. Rožnované do něj vstoupili dobře, když se jim podařilo otevřít skóre zápasu, ale pak se dokázal prosadit i soupeř a utkání se přelévalo ve vlnách na jednu či druhou stranu. Nakonec dokázal dát Frýdek o tři branky více než Rožnov a zvítězil.

Jak ukazuje Pepa Bělunek, byl to top výkon proti výbornému soupeři

VS. 7:29
1. FBK Rožnov p/R   FbK Horní Suchá

Ve druhém zápase s Horní Suchou bylo od začátku znát, že soupeř je výkonnostně i individuálně na lepší úrovni než Sršni. V tomto utkání nefungovalo skoro nic a bohužel ani první úderná lajna Sršňů se ze začátku nechytala a jako by svým „ospalým“ výkonem působila na všechny kluky. Horní Suchá zaslouženě vyhrála.

Kryštof Kulišťák v každém zápase neustále zlepšuje své brankářské schopnosti

VS. 23:8
1. FBC Karviná   1. FBK Rožnov p/R

Ve třetím zápase narazili sršníci na hráče z Karviné, která se na turnajích prezentuje dobrým herním stylem. V tomto zápase Rožnov dokázal se soupeřem držet krok pouze na jednom hřišti a především první úderná lajna si vytvořila spoustu gólových příležitostí, ale zradila je koncovka. Soupeř měl na druhém hřišti neprůstřelnou brankářku a s šikovnými hráči v zakončení dokázal nasázet spoustu branek.

… kámoši jak hrom, jsou Martin a Tomáš

VS. 14:15
1. FBK Rožnov p/R   FBC AGA24 Český Těšín

Poslední zápas na turnaji s domácím Českým Těšínem byl soubojem o konečné čtvrté místo. Rožnov nezačal vůbec dobře a o přestávce musel být na hráče „zvýšený hlas“ aby se probrali, že to takhle dál nejde. To si také kluci vzali k srdci a začali Český Těšín přehrávat. Kdyby je nezrazovala špatná koncovka, tak by se radovali z vítězství, ale na „kdyby“ se nehraje. Český Těšín byl nakonec o jednu branku šťastnější.

Jsme jedna parta, jeden tým – Rožnov město florbaLOVE

Po minulé absenci opět s elévy odcestoval hlavní trenér, Radek Štekl, a tým se celkově na turnaji vrátil k mírně lepším výkonům: „Minulý turnaj výsledky nebyly dobré, i já jsem musel vynechat. Na tomto turnaji jsem čekal od všech hráčů zlepšené výkony, ale po turnaji jsem byl přístupem některých hráčů lehce zklamaný. Musí na tréninku přidat, jinak se může stát, že na další turnaje pojedou jen ti hráči, kteří si to zaslouží. Je také potřeba zapracovat na koncovce.

Podařená účast na turnaji a diplom za umístění

Na turnaji elévy reprezentovali:

Brankáři: #2 Kryštof Kulišťák, #1 Štefan Kobera
Hráči: #8 Ondra Bačík, #9 Pepa Bělunek, #81 Šimon Dopater, #50 Tomáš Baroš, #96 Rosťa Drozd, #14 Naty Karafiát, #21 David Karlík, #47 Jan Kopeček, #78 Lukáš Patočka, #57 Sebastian Štrbík, #19 Jan Šturala, #97 Martin Wolf

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista