youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
17.11.2019

Přípravka se stále přibližuje svým soupeřům, ten poslední krůček stále chybí

Stejně jako v případě minulého turnaje, i tentokrát cestovali nejmladší Sršníci do Ostravy, jen tentokrát ne na půdu Vítkovic do Dubiny, ale na ostravské FBC. To bylo i jejich prvním soupeřem, ve kterém se Valaši prezentovali velmi dobrým výkonem, stejně jako pak v utkáních následujících. Stále to však prozatím těsně není na zisk bodů.

Sestava přípravky byla opět pestrá, stálice doplnili opět novici

zapas_jen_hlavicka id_zapas=“2924″ vypis_tretiny=“false“]

I když tomu konečný výsledek neodpovídá, zápas se nám povedl. Kdo by to byl řekl, že budeme ostravské FBC tlačit a držet v jejich obranném pásmu. Bohužel se nám nedaří střílet góly ve vyšším počtu a navíc z brejků góly naopak dostáváme. No a jak praví staré přísloví, na jeden gól se vyhrává špatně.

VS. 7:1
TJ Slovan Havířov   1. FBK Rožnov p/R

Ač výsledek ještě horší, tak platí v podstatě to samé jako pro první utkání turnaje. Předvedená hra opět velice slušná, ale soupeř disponoval jedním až dvě velmi šikovnými hráči, kteří nám tam ty góly nasázeli. Nicméně co se týče šancí a herního projevu, bylo to vyrovnané utkání.

Kristián Malík pod bedlivým dohledem spoluhráčů postupuje do útoku

VS. 1:2
1. FBK Rožnov p/R   S.K. P.E.M.A. OPAVA

V zápase s Opavou jsme si vybrali slabší chvilku, možná na nás už začínala doléhat únava, ale v tomto utkání se nám nedařilo. A paradoxně jsme v tomto utkání byli nejblíže naší letošní výhře.

VS. 2:11
1. FBK Rožnov p/R   1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci

Vzhledem k tomu, že Vítkovice mají v soutěži přípravek přihlášeny hned dva týmy mladší a starší přípravky (tygříci a lvíčci) potkáváme se s tímto soupeřem skoro na každém turnaji. Hráči v těchto dvou týmech evidentně rotují, ale to jim neubírá na kvalitě. Malí Sršni se sice vrátili ke svému bojovnému stylu, ale tentokrát to na lepší výsledek nestačilo. Za zmínku stojí fakt, že pod oba naše vstřelené góly se podepsal Teo Malík.

Úvodní buly v utkání s Tygříky z Vítkovic

Na trenérovi Sršníků, Michalu Konvičném, bylo znát zklamání, neboť věděl, že se tady dalo bodovat: „Turnaj to nebyl vůbec špatný, jenom nám musí začít padat nějaké góly. Ale říká se, že nejlepší trénink je zápas, takže už vyhlížíme další turnaj přípravky, který se koná, kde jinde než, v Ostravě, a to 30. listopadu.

Příjemným zpestřením sestavy Sršňů byla účast vynikající fotbalistky, Magdalény Černé

Na turnaji naše nejmladší reprezentovali: 

Brankář – #1 Filip Panaš
Hráči – #2 Štěpán Rozsypal, #4 Tomáš Konvičný, #13 Kristián Malík, #15 Teodor Malík, #25 Michal Zetek, #78 Štěpán Frnka, #85 Matyáš Divín, #98 Magdaléna Černá a #99 Marek Štamposký

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista