05.11.2019

Mladší žáci na turnaji ZLATÍÍÍ!!! GRATULUJEME!!!

Turnaj od turnaje se mladí Sršni zlepšují. V tom úvodním letos jen jednou remizovali, ale v tom následujícím už dokázali mít vyrovnanou bilanci dvou výher při dvou porážkách. Vše korunovali na posledním turnaji, kde všechny zápasy zvládli vyhrát a po zásluze si odvezli nejen vítězství, ale také vítězný Jalovec!!!

Zápasy na hale nebyly jednoduché, ale mladí Sršni je zvládli vždy s vítěznou tečkou

VS. 8:3
1. FBK Rožnov p/R   FBC ORCA KRNOV

Na třetím turnaji nás čekaly týmy se kterými jsme dosud nehráli. Od prvního zápasu kluci do turnaje doslova vlétli a vysoké tempo drželi celou dobu. To přineslo hodně vstřelených branek a celkem pohodlnou výhru v prvním zápase.

VS. 0:4
FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ   1. FBK Rožnov p/R

Druhý zápas proti domácím byl mnohem vyrovnanější, přesto jsme díky skvělé hře celého týmu a hlavně vynikajícímu výkonu Svena Hansliána v bráně, který vychytal i nájezd soupeře, vyhráli a Sven slavil první čisté konto. Za zmínku stojí i premiérový gól Martina Křenka, který otevřel zápas bravurně proměněným nájezdem.

Úspěšný tým mladších žáků na turnaji

VS. 1:4
S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ   1. FBK Rožnov p/R

Nejdramatičtější a emotivně nejvypjatější zápas. Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou, kdy se v první a třetí minutě zápasu trefil Adam Hegar. Soupeř se snažil o vyrovnání, ale vynikající  Sven v bráně a skvěle pracující tým do obrany, to soupeři nedovolil. Na začátku druhého poločasu dovršil Adam hattrick, trenér Opavanů reklamoval domnělý faul před obdrženým gólem tak vehementně, až jej rozhodčí vykázal ze střídačky. Nařízený nájezd s přehledem proměnil Kryštof a bylo to 4:0. Od té chvíle se soupeři nesoustředili na hru, tím jsme dostali výhodu dalších šancí, které jsme neproměnili. Sven soupeřům také vychytal dva nájezdy a o čisté konto přišel až v samotném závěru zápasu, kdy po propadu obrany soupeř z brejku korigoval skóre.

VS. 4:3
1. FBK Rožnov p/R   S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ

Poslední zápas s nejslabším soupeřem se do páté minuty druhého poločasu vyvíjel podle předpokladů. Vedení 4:0 nás asi ukolébalo a soupeř toho využil a začal naše unavené hráče přehrávat. Na poslední dvě minuty museli na hřiště ti nejlepší,aby ubránili ten nejtěsnější výsledek, což se nakonec podařilo.

Adam Hegar jako kapitán přebírá pohár pro nejlepší tým na turnaji!

Turnaj zhodnotil René Hegar, spokojený s výkonem, který jeho tým mladších žáků předvedl: „Po počátečních problémech s dopravou na turnaj, který se díky ochotným rodičům vyřešil, jsme vyrazili do Ostravy skoro v plné sestavě. Vrátil se po zranění Matěj Rozkošný, zranil se pro změnu David Procinger. Naštěstí už je v pořádku a přejeme mu rychlé zotavení a návrat do zápasů. Na turnaji nás čekaly týmy, které neznáme. Byly to velice vyrovnané zápasy a já musím kluky moc pochválit za to, jak po celý turnaj podávali bojovný výkon a kromě posledních pěti minut v zápase s modrými Opavany hráli skvělý útočný florbal tak, jak se to učíme. Opět musím vyzdvihnout výkon Svena Hansliána, který roste turnaj od turnaje a předvedl skvělé zákroky při nájezdech soupeřů. Dalším pozitivem turnaje je fakt, že branku vstřelilo hned deset!!! hráčů, což je velice potěšující zpráva. Z týmu chci vyzdvihnout dobrý výkon Martina Křenka, který si připsal svou první branku z nájezdu a asistenci a v zápase si dobře plnil svoje povinnosti. Všichni hráči odvedli skvělý, dalo by se říct, standardní výkon a všem děkuji za skvělou reprezentaci týmu a klubu. Rodičům děkuji za pomoc s odvozem a doufám, že je kluci svými výkony nalákali podpořit nás i na dalších turnajích.