youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
16.11.2019

V Paskově to nebyl ten pravý den pro elévy

Není každý den posvícení. To ví i elévové. Minulý turnaj se jim dařilo a odvezli si „placku“, tento už tak úspěšní nebyli. Budou tak muset se opět více zaměřit na trénink, aby v příštím turnaji opět sahali po vyšších příčkách.

Radek Štekl naslouchá Natymu Karafiátovi, který mu ukazuje, kde stál v inkriminovaný okamžit

VS. 30:1
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

Paskov Saurians jako pořádající klub nastoupil v plné sestavě a hned od úvodních minut potvrzoval roli favorita. Postupem času, když soupeř začal navyšovat hrozivě stav utkání, tak kluci v hlavách povolili a svou nekoncentrovaností umožnili soupeři drtivě zvítězit.

VS. 15:9
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop   1. FBK Rožnov p/R

S Orlovou se mladí Sršni utkali v posledním turnaji, kde Eagles pohodově vyhráli. Tento zápas se odehrál v podobném duchu, kdy jsme ale mírně zlepšili pohyb a místy hráli se soupeřem vyrovnaně.

Štefan Kobera má ze svých soupeřů pro strach uděláno a v soubojích si počíná velmi šikovně

VS. 4:29
1. FBK Rožnov p/R   FBC Vikings Kopřivnice

Kopřivnice nepřijela na turnaj v plném počtu, ale hráči, kteří přijeli prokázali velké individuální kvality. Úvod utkání se žlutočerným příliš nepovedl, jako by jim došly síly. Soupeř našeho slabšího začátku využil, a poté se zápas jen dohrával.

VS. 3:19
1. FBK Rožnov p/R   1. SC Bohumín´ 98

Zápas s Bohumínem o čtvrté místo měl být nejdůležitější. Soupeři jsme dokázali vzdorovat pouze na jednom hřišti, a když soupeř odskočil, tak se hra otevřela a soupeř trestal.

Jistota při rozehrávce Sršňů je především na holi Šimona Dopatera

Turnaje se zúčastnil jako hráč David Karlík a s dětskou přirozeností hodnotil odehrané zápasy: „V dnešním turnaji se nám nedařilo, mohli jsme více běhat. Škoda, že jsme nenadělali ze soupeřů kaši, jak jsme si říkali při pokřiku.

V duelech elévů je velká míra zodpovědnosti na Davidu Karlíkovi, který je jeden z tahounů týmu

U elévů za trenéra Radka Štekla zaskakoval Daniel Slovák a byl spíše rozladěný: „Konečné páté místo moc nepotěšilo, ale snad si hráči z turnaje něco vzali, ať už ze zápasu, nebo z videí. Bohužel z našeho pohledu se dá říct, že to byl skoro bezvýznamný turnaj. Kluci sice nabyli pár zážitků, ale odehráli nevyrovnané zápasy, které nikomu nic nedají. Škoda, že tady nemáme podobný systém jako v Praze, kde díky systému košů všichni odehrají více vyrovnaných zápasů.

Jan Šturala ne až tak výrazně, ale především Rosťa Drozd hltají slova trenéra

Rožnovany na turnaji reprezentovali:

Brankáři: #1 Jarda Sklenář, #96 Rosťa Drozd

Hráči: #5 Eliška Adámková, #11 Viktor Kedroň, #12 Jonáš Šťastný, #14 Naty Karafiát, #19 Jan Šturala, #21 David Karlík, #47 Jan Kopeček, #50 Matyáš Divín, #81 Šimon Dopater, #88 Štefan Kobera

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista