youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
22.10.2019

Sršni z řad mladších žáků na turnaji v Paskově brali bronz!!!

Nejen výsledkový, ale i herní posun zaznamenali mladí Valaši v Paskově, na turnaji pěti týmů. V úvodním utkání jim sice využili Vikingové, ale poté si spravili chuť na nováčkovi z Ostravy. Bohužel v třetím utkání podlehli domácím Ještěrům, aby přímém souboji o bronzovou medaili porazili mladé bojovníky z Horní Suché. Kromě hráčů je třeba vyzdvihnout také výkon brankáře Svena Hansliána, který několikrát mladé Sršně podržel.

Kryštof Poruba proti Paskovu podstoupil hned několik těžkých soubojů

VS. 1:7
1. FBK Rožnov p/R   FBC Vikings Kopřivnice

Rozpačitý vstup do turnaje, způsobený zmatky ve střídání, zajistil soupeři vedení o tři branky. Kluci se zklidnili, srovnali si útoky a hra se vyrovnala. Opět nás trápila koncovka a tak konečný výsledek neodpovídá vyrovnané hře.

Buly v podání Alexe Kubína

VS. 1:9
1.FK Ostrava JIH   1. FBK Rožnov p/R

Nejslabší tým na turnaji nám nedělal vážné problémy a kluci si s chutí zastříleli. 

Na střídačce byla pohodová atmosféra

VS. 7:1
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

Domácí Paskov byl velmi silným soupeřem. V poločase jsme prohrávali hrozivých 5:0!! Stáhli jsme hru na dva útoky a hra se vyrovnala, vstřelili jsme pouze jednu branku a to na solidní výsledek nestačí.

Radost po vstřelené brance

VS. 4:2
1. FBK Rožnov p/R   FbK Horní Suchá

V posledním zápase se rozhodovalo o tom, kdo si ze soupeřů stoupne na bednu. Zápas byl vyrovnaný, ale naši hráči jej měli pořád pod kontrolou. V závěru jsme soupeře jednoznačně přehráli, škoda celé řady neproměněných šancí.

Proti Horní Suché rožnovský útok přelstil několikrát soupeřovu obranu

Trenér celku mladších žáků, René Hegar, zhodnotil celkově turnaj: „I na tomto turnaji kluci podali velmi dobrý bojovný výkon. Pryč je doba, kdy se zápasy po několika obdržených brankách předčasně vzdávaly. Kluci se rvou do posledních vteřin, nevypouštějí žádný souboj. Musím vyzdvihnout zlepšujícího se brankáře Svena Hansliána, který na turnaji překonal obavy a zkusil chytat bez rukavic. Hned bylo poznat, že mu už míčky tolik nevypadávají. Hráči v poli podali všichni velmi dobrý výkon, začínají se projevovat nacvičené akce z tréninků, ale nejvíc mě těší, že se dokázali prosazovat i hráči třetího útoku, kteří také velmi dobře napadali rozehrávku soupeřů. Na závěr musím hráčům poděkovat za skvělou týmovou hru a rodičům za velmi vydatnou podporu v hledišti a pomoc s odvozem hráčů.

S Paskovem měli na hokejkách míček především domácím Ještěři

Na turnaji Sršně reprezentovali:

Gólman: 1 – Sven Hanslián

Hráči: 11 – Adam Hegar (C), 13 – Tomáš Blinka, 14 – Šimon Martinek, 25 – Richard Marinič, 26 – Matouš Kozel, 28 – Dominik Vašek, 49 – Simon Molitor, 62 – Alex Kubín, 64 – Martin Křenek, 66 – Dominik Baránek, 68 – David Procinger, 80 – George Rose, 99 – Kryštof Poruba

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista