youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
16.10.2019

Nejmladší Sršni při domácím turnaji sbírali nezbytné zkušenosti

Jak trenérský štáb, tak hráčské osazenstvo – dalo by se říci z brusu nový tým. Tak vypadá každoročně přípravka rožnovského klubu a nejinak tomu bylo i v zahajovacím turnaji ročníku letošního. A hned na úvod Sršníky čekaly Vítkovice. Přesto se mladší Sršni s turnajem poprali se ctí a teď už bude nejen na nich, ale zejména na rodičích a trenérech, aby je povzbudili v další práci do sezóny.

Tomáš Frnka hrající třetí sezónu v přípravce začíná být lídrem letošního týmu

VS. 0:8
1. FBK Rožnov p/R   1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata

Pro některé naše hráče to bylo první utkání v životě a hned ten nejtěžší možný soupeř. I když se kluci snažili, fyzicky i technicky vyzrálejšímu soupeři se nám dařilo vzdorovat jen částečně. Nicméně výsledek nebyl vůbec špatný, když vezmeme v úvahu, že Vítkovice nám daly méně gólů něž kterémukoliv jinému účastníkovi turnaje.

V brance Filip Panaš a na míčku Teo Malík… vše pod dohledem ikony klubu, Zbyňka Štampoského

VS. 9:3
1. SFK Havířov   1. FBK Rožnov p/R

Druhý zápas vypadal od začátku nadějněji. Probudili se i naši střelci a v první polovině jsme za soupeřem zaostávali jen malinko. Bohužel v druhé polovině se nám přestalo dařit a soupeř přidal ještě několik gólů.

Závěrečný pozdrav se soupeřem po každém utkání nesmí chybět

VS. 0:8
1. FBK Rožnov p/R   FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Velmi podobné utkání jako proti Vítkovicím, soupeř nám nedal moc šancí vzdorovat. Kluci bojovali, blokovali střely, přesto nám soupeř svou dobře organizovanou hrou postupně nasázel 8 gólů.

V době turnaje čerstvě šestiletý Kristián Malík se na hřišti nenechal zahanbit

VS. 5:0
Z.F.K. Petrovice   1. FBK Rožnov p/R

Herně asi náš nejvyrovnanější zápas, kluci už se otrkali a zvykli si na bouřlivou atmosféru turnaje. A nebýt jednoho velmi talentovaného hráče Petrovic, který mimochodem na palubovce strávil minimálně polovinu hracího času, byl by výsledek určitě ještě příznivější. Škoda některých neproměněných šancí.

Gólová radost nejmenších Sršňů

Dlouholetý hráč Rožnova, Michal Konvičný, si na turnaji odbyl se svými svěřenci trenérskou premiéru: „Celkově nám všem první turnaj přinesl celou řadu nových zkušeností. Nasáli jsme atmosféru celého herního dne, atmosféru ostrého zápasu a také atmosféru „mezizápasovou“, která jednoznačně stmeluje kolektiv. Vymysleli jsme i před zápasový motivační pokřik. Je jasné, že po měsíci tréninku, zatím nedokážeme herně konkurovat týmům s daleko zkušenějšími hráči a hráčkami. Ale budeme tvrdě pracovat, abychom se posouvali co nejrychleji kupředu.

V útočné akci Marek Štamposký

Na 1. letošním turnaji nejmladší sršně reprezentovali:

Brankář: Filip Panaš – 1

Hráči: Šarf Matyáš – 2, Konvičný Tomáš – 4, Malík Kristián – 13, Malík Teodor – 15, Šturala Jan – 19, Baránek Patrik – 25, Frnka Štěpán – 78, Divín Matyáš – 85, Štamposký Marek – 99

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista