youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
01.10.2019

V domácím prostředí mladí Rožnované začali pátým místem

Ještě čtyři rožnovské týmy neodstartovaly sezónu a mladší žáci tento faktu zúžili na týmy tři. Na turnaji pořádaném v Rožnově začali jasnou porážkou od Frýdku-Místku, v dalších zápasech pak vždy sahali po bodech, nakonec získali jediný za remízu s Vítkovicemi.

Pokřik Sršňů na střídačce

VS. 1:7
1. FBK Rožnov p/R   FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Zápas byl po celou dobu herně vyrovnaný. Rozdíl byl pouze v proměňování šancí. Tady mladí Sršni silně zaostávali. Pozitivní je, že kluci makali od začátku až do konce, přestože prohrávali vysokým rozdílem a nakonec byli odměněni alespoň čestným gólem.

Radost Sršňů po vstřelené brance Sršňů

VS. 7:5
TJ Slovan Havířov   1. FBK Rožnov p/R

V tomto zápase soupeřům Valaši výhru doslova darovali. Ze sedmi inkasovaných branek jich šest padlo z nájezdů!!!, a po zcela zbytečných faulech. Kluci opět bojovali a snažili se o obrat, ale časově už to nezvládli.

Sven Hanslián v brance domácích

VS. 3:3
1. FBK Rožnov p/R   1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán

Zápas s Vítkovicemi, ačkoliv z něj kluci měli trochu obavy, začal skvěle. Hned v úvodu Rožnované po napadání dvakrát skórovali a dařilo se bořit soupeřovu rozehrávku. Když už se dostaly Vítky do střely, tak vše skvěle pochytal zlepšující se Sven Hanslián v bráně. Pár minut před koncem si slabší chvilku vybral do té doby vynikající druhý útok a během jednoho střídání dovolil soupeři srovnat skóre. Hra poté nabrala spád a šance byly na obou stranách, oba týmy se snažily vyhrát. Remíza je zasloužená, mohlo to být i lepší. Snad příště…

Souboj Kryštofa Poruby s protivníkem z Frýdku-Místku

VS. 8:5
FBK Škorpioni Ostrava   1. FBK Rožnov p/R

Poslední zápas byl jako na houpačce. V úvodu vedli Sršni, pak soupeři vyšlo pár brejků a vedli Havířovští, když už se podařilo zase chvíli před koncem výsledek vyrovnat, soupeř odskočil z brejku o gól. Po timeoutu trenér Patrik Hegar poslal do hry to nejlepší, co měl k dispozici, ale naši dva nejzkušenější hráči udělali každý po jedné hrubce a soupeř zvýšil na konečných 8:5.

Trenérský dohled Reného Hegara

Zhodnocení po utkání podal René Hegar, který na turnaji plnil roli hlavního pořadatele a poradce svého syna, Patrika Hegara: „Turnaj nám ukázal, že opět trošku bojujeme s nasazením od úvodních zápasů. Novým hráčům, loni ještě elévům, kromě techniky chybí i větší soustředění na hru. Co se zlepšilo je, že se hráči nepoloží po obdržených brankách v úvodu zápasu a bojují do samotného závěru. V zápasech jsme měli obrovské množství střel na branky soupeřů, bohužel kluci pouze střílejí na bránu, musíme se snažit dávat góly!!! Kdo někdy sportoval, ví o čem mluvím. Z pohledu hry nás žádný soupeř jednoznačně nepřehrál, všechny zápasy byly velice vyrovnané, jen nám chybí přesnější zakončení. Všem klukům děkuji za předvedenou hru a na trénincích zapracujeme na tom, co je potřeba zlepšit. Děkuji také manželům Porubovým za časomíru a rodičům hráčů za podporu v hledišti.

Tomáš Blinka v akci

Na domácím turnaji Sršně reprezentovali:

Gólman: Sven Hanslián (1)

Hráči: Jakub Semela (10), Adam Hegar (11), Tomáš Blinka (13), Šimon Martinek (14), Richard Marinič (25), Matouš Kozel (26), Dominik Vašek (28), Simon Molitor (49), Alex Kubín (62), Martin Křenek (64), Dominik Baránek (66), David Procinger (68), Alex Bernátek (72), George Rose (80), Kryštof Poruba (99)

Trenéři: Patrik a René Hegarovi

Sestava Sršňů na turnaji

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista