youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
26.06.2019

Vítkovice a Rožnov v srpnu společné kempy!!!

Pravidelný rožnovský florbalový kemp bude i tentokrát v srpnu. V loňském ročníku jsme naplnili dva turnusové termíny, stejně to nabízíme i letos. Pro letošek tu máme však speciální nabídku, a to je v obou turnusech společný kemp s týmem superligových ostravských Vítkovic. 

Florbalové kempy 2019

Novinkou pro letošní léto je změna místa konání kempu. Tentokrát si dáme dostaveníčko přímo na rožnovské Hornets aréně na Koryčankách. K dispozici budou 2 turnusy. Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program vedený zkušenými trenéry a hráči superligového elitního týmu Vítkovic!!!

2 termíny: 12.-16. srpna 2019 a 19.-23. srpna 2019

Sportoviště – Hornet’s aréna: sportovní hala s florbalovým povrchem rozměry plného florbalového hřiště a tělocvična plně vybavená, venkovní prostory pro další sportovní vyžití u ZŠ 5. května

Regenerace: čerstvý vzduch, venkovní koupaliště a krytý bazén

Náplň: rozvoj florbalových dovedností, kompenzační a koordinační cvičení, rozvoj pohyblivosti, míčové hry, soutěže, koupaliště, závěrečné soutěže, táborové hry a mnoho dalšího!

Volný čas: polední klid, stolní tenis, návštěva Skanzenu, táborák, koupaliště a hlavně spousta legrace 🙂 

Personální obsazení: trenéři mládeže s licencí a kurzem první pomoci, superligoví hráči A-týmu mužů a žen Vítkovic, prvoligového týmu Rožnova!

Stravování: zajištěno (svačina, oběd, svačina), nepřetržitý pitný režim samozřejmostí.

Cena: 2.490 Kč – v ceně zahrnuto: strava, pitný režim, personální obsazení, pronájmy všech sportovišť, vstupy na koupaliště

V ceně není zahrnuto úrazové pojištění!

Platba: je splatná bezhotovostně na účet do 17.7.2019. Do poznámky prosím připište „Kemp + jméno a příjmení účastníka + 1. nebo 2. turnus“.

Prioritně – zašlete přihlášku na emailovou adresu klubu: 1fbkroznov@seznam.cz

 

Děti si z tábora odnášejí odměny a dárky

Regenerace většinou probíhá na blízkém hotelu

Kemp je pro kategorie přípravky až starších žáků

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista