youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
03.05.2019

Elévové bojovali v nedaleké Kopřivnici

V sobotu 27.4. vyrazili elévové na poslední turnaj sezóny. Tento turnaj měl být závěrečným porovnání s ostatními týmy a my k němu vzhlíželi s nadějí. Sestava byla kompletní a tradiční.

Turnajová sestava elévů

VS. 10:17
1. FBK Rožnov p/R   1. SFK Havířov

Na zápas se známým soupeřem jsme se těšili, ale to bylo asi vše. Hráli jsme bez osobního nasazení a aktivity. Opět jsme zapomněli, že při florbalu se musí běhat a bránit. V první polovině jsme se soupeřem ještě drželi krok, ale nakonec jsme prohráli výrazným rozdílem.

VS. 8:18
1. FBK Rožnov p/R   PASKOV SAURIANS

Paskov, opět Paskov. Dnes už to musí vyjít, přeci na ně máme. Tato slova zaznívala v kabině před začátkem zápasu. Bohužel o poločase si kluci museli opět vyslechnout, že jestli nebudou běhat a bránit, tak dostanou nakládačku. Nepomohlo. Řadu pěkných florbalových momentů na naší straně zcela zastínil pomalý pohyb.

Předzápasový pokřik a hurá do prvního utkání!

VS. 12:14
FBC Vikings Kopřivnice   1. FBK Rožnov p/R

Domácí Kopřivnice, největší favorit, který zatím procházel turnajem naprosto suverénně. Sršníci ožili, hráli obětavě, s nasazením a rychlostí. Pěkná kombinační hra, podpořená výbornou obranou založenou na rychlém přistupování k soupeři, slavila úspěch. Kluci byli spokojení sami se sebou a vypadalo to, že zvedají hlavy.

VS. 16:10
FbC KOVO KM Frýdek-Místek   1. FBK Rožnov p/R

Frýdek, na který jsme si věřili přijel s prapodivným složením hráčů a zcela jiným herním projevem než dříve. První poločas jsme se tahali o vedení, ale v druhé půli jsme dostali několik laciných gólů a závěr zápasu už byl pouhé trápení.

Úspěšní Sršníci s trenérem Hansliánem

Vedoucí týmu, Martin Kozel, zhodnotil celý turnaj: „Ačkoliv jsme skončili na posledním místě, nemáme z turnaje až tak špatný dojem. Dokázali jsme si, že umíme hrát s kýmkoliv a pokud mají kluci chuť a motivaci, tak opravdu umí. Teď se už soustředíme na dva velké mimosezónní turnaje, které si chceme užít a pokusit se uhrát slušný výsledek.

V utkání nastoupili hráči:
Tomáš Blinka, Matouš Kozel, Martin Skopový, Alex Kubín, David Karlík, Dominik Vašek, David Procinger, Ondřej Bačík, Josef Bělunek a Martin Novotný

Brankáři:
Hanslián Sven, Semela Jakub

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista