youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
25.04.2019

Junioři slaví třetí místo!!!

Před posledním výjezdem byli Rožnovští junioři v tabulce na třetím místě. Aby svou pozici udrželi stačilo jim zvítězit alespoň v jednom z následujících dvou zápasů, což splnili víc než na sto procent a díky tomu tak slaví bednu.

Junioři v letošní lize vystupovali opravdu jako jeden tým a vzájemná podpora některé z nich vynesla dokonce do kádru „A“ týmu mužů

VS. 10:3
1. FBK Rožnov p/R   FBC TIGERS PORUBA (5:1, 5:0, 0:2)

V prvnímu zápase čekal rožnovské tým z Poruby. Do zápasu vstoupili s jasným cílem zvítězit. Úsměvy na tvářích jim všach hned v druhé minutě zmrazil paskovský Fanfrla, když vsítil první branku utkání. To bylo však ze soupeřovy strany na dlouho vše. Poté začali úřadovat rožnovští a díky pěti zásáhům do paskovské branky otočili skóre ve svůj prospěch. Paskov se v obraně nezlepšil ani ve druhé části a tak rožnovští vsítili dalších pět branek. V poslední části supeř již jen korigoval výsledek a tak Rožnov zvítězil v jasném poměru 10:3.

 

Úspěšná juniorská sestava

VS. 2:6
FBC Ossiko Třinec   1. FBK Rožnov p/R (1:2, 1:3, 0:1)

Druhý zápas už byl trochu těžší oříšek. I díky zaváhání Opavy měl však Rožnov stále motivaci jít do zápasu naplno, kdy pří určité konstalaci hvězd, výhry Rožnova a prohře Opavy byla naděje posunout se na druhé místo. Soupeř z Třince, který taktéž bojoval o vyšší umístění v tabulce se však nevzdával bez boje. A tak museli rožnovští zařatit vyšší rychlostní stupeň. Zápas se hrál ve vysokém tempu a Škrobák v bráně se rozhodně nenudil, nicméně rožnovští otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch a až na pár chybiček a zaváhání si došli pro další tři body.

 

Petr Červený si nemohl získaných trofejí vynachválit

Kdo jiný než kapitán a zároveň vítěz kanadského bodování soutěže, Petr Červený, mohl zhodnotit svou závěrečnou sezónu v juniorské kategorii: „Poslední výjezd bych zhodnotil určitě pozitivně. Myslím si, že jsme ukázali, co v nás je a na co jsme celý rok makali. U každého z nás jde za sezónu vidět velký progres a to mě těší. V sezóně mě mrzí akorát některé zranění (včetně mého, což mě vyřadilo na 4 zápasy, ale hlavně Vládi Chmelaře 24- tím mu přeji brzké uzdravení) + některé absence v klíčových zápasech, což nás stálo 1. místo. Přesto jsem za bronzovou „medaili“ nesmírně rád a beru to jako skvělé ukončení mého mládežnického působení. Díky kluci za celou sezónu a také Řezymu za trénování.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista