youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
27.01.2019

Za body se stmeleným kolektivem

C-rezerva se poslední lednovou sobotu vydala do Kopřivnice vybojovat další body proti domácí záloze „B“ týmu Vikingů a následně proti vedoucímu týmu soutěže z Frenštátu. Z Kopřivnice se Sršni vraceli spokojeni, domácí Kopřivnici dokázali porazit a s Frenštátem hráli dlouho vyrovnanou partii.

Mezizápasová stmelovačka

VS. 3:6
FBC Vikings Kopřivnice B   1. FBK Rožnov p/R C (2:2, 0:3, 1:1)

První se naši borci utkali s domácím týmem Kopřivnice a byl to velmi vyrovnaný zápas který se prostě musel divákům líbit. Rožnov jako první rozvlnil síť soupeře, a to hned dvakrát z hole Čegana. Odpověď přišla vzápětí po 17 vteřinách a minutu na to bylo srovnáno. O přestávce po první třetině se slova chytli vedoucí Buchal a zkušený M. Kasl kteří naordinovali vítěznou taktiku podpořenou slíbenou odměnou za výhru.
Ve druhé třetině se tak třepotala jen síť Kopřivnice. Poslední třetinu si to hráči RpR pohlídali a po mírné korekci skóre na obou stranách si došli pro vítězství 6:3
Mezi zápasy náš tým nezahálel a využil dvou-zápasovou pauzu pro utužení kolektivu a vybrání slíbené odměny

 

VS. 2:4
1. FBK Rožnov p/R C   FBC TJ Sokol Frenštát p.R. (0:0, 1:2, 1:2)

K druhému zápasu proti týmu Frenštátu nastupoval tým ve výborné náladě. Derby "Pod Radhoštěm" mělo vše co správné derby má mít. Spoustu vyhrocených soubojů, hecování, sprinterské souboje, ale s tím i spojených hraničních situací, které značně ovlivňovaly zápas. No ať to neprotahuji, Naši hráči bohužel prohráli 2:4 a tak přerušili 5 zápasovou šňůru výher.

 

Momentky jsou stejně nejlepší 🙂

Pár slov Vladislava Buchala, vedoucího „C“ týmu Sršňů: „Tento výjezd nám ukázal, že tým má určitou kvalitu a hlavně čeho si cením nejvíce, je tu dobrá parta a kluci drželi při sobě a podporovali se. A vo tom to je.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista