youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
26.01.2019

Elévové na turnaji hráli pod svými možnostmi

Po vánočním odpočinku vyrazili elévové na další turnaj, tentokrát do Paskova. Letošní nádherné zimní počasí se bohužel podepsalo na marodce. Přesto se výrazně oslabený tým elévů těšil na další souboje s již dobře známými soupeři.

Kapitánem elévů byl opět bojovník Tomáš Blinka

 
VS. 18:7
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R

Pod dojmem z minulého turnaje, kdy jsme byli vyrovnaným soupeřem nastalo smutné probuzení. Bez praktické možnosti střídání jsme velmi těžce odolávali nacvičeným sestavám soupeře a přes vysoké osobní nasazení jsme hráli druhé housle.

VS. 10:8
1. FBC Karviná   1. FBK Rožnov p/R

Po prvním zápase se mladí sršni semkli do útočného šiku a bodali žihadly do svého soupeře. Celý zápas byl velmi vyrovnaný a ukázal, že dokážeme hrát vyrovnané partie i se silnými soupeři. Bohužel tyčka a následný nešťastně obdržený gól nám vzal toužebné body.

Matouš Kozel držel tým především při útočení

VS. 5:23
1. FBK Rožnov p/R   TJ Slovan Havířov

Po vyčerpávajícím zápase s Karvinou se projevila prázdná střídačka a s Havířovem jsme dokázali držet krok vždy jen pár minut poločasu. Malí Sršni odcházeli z hřiště s velmi pomuchlaným sebevědomím a sklopenými hlavami.

VS. 19:16
1. FBK Rožnov p/R   FbK Horní Suchá

Byl to zápas dvou naprosto odlišných poločasů. V prvním poločase se Sršni snažili vylepšit si reputaci a nedávali soupeři nic zadarmo a ukazovali mu, co se vše již dokázali naučit. Začátek druhé poločasu nám však začal utíkat a soupeř tlak ještě podpořil hrou bez brankáře. Přes veškerou snahu soupeře dokázali malí Sršni zvednout hlavy a dotáhnout zápas k vítěznému konci.

Závěrečné vyhlášení po turnaji

V Paskově mladé Sršně reprezentovali:

Brankáři: Sven Hanslián, Matouš Kozel
Hráči: Alex Kubín, Adéla Porubová, Štěpán Tioka, Dominik Vašek, Štěpán Baroš, Ondra Bačík, Tomáš Blinka, David Karlík, David Procinger.

10. února se elévové představí v domácí Hornets aréně. Můžeme doufat, že domácí hřiště a velká podpora ze strany rodinných příslušníků a kamarádů bude hnát celé družstvo k lepším výsledkům, protože si již zaslouží dosáhnout většího úspěchu. Přijďte nás podpořit…!!!

Ondra Bačík v souboji s hráči soupeře

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista