youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
25.01.2019

Dorostenci pokračují ve svém sezónním trápení

V rámci 12. kola se dorostenci utkali se  záložním týmem Vítkovic a domácím Třincem. Před Sršni nebyly jednoduché zápasy, neboť jak Vítkovice, tak Třinec jsou v první trojce v tabulce, přesto Rožnované doufali ve stejně dobrý dvojzápas, jako na posledním turnaji před Vánoci. Nakonec se toho nedočkali a obě utkání prohráli. Bohužel nepřesvědčili herně, naopak několika vyloučeními soupeřům situaci mnohdy ulehčili.

Souboj Rožnovanů se zálohou vítkovických rytířů

VS. 5:1
1. SC TEMPISH Vítkovice B   1. FBK Rožnov p/R (4:0, 1:1, 0:0)

Zápas jsme začali velmi vlažně a rozjetý soupeř nás vůbec nešetřil. Hned v úvodní části nám nasázel čtyři branky a pomalu rozhodl o celém utkání. Prakticky do konce zápasu jsme se nedokázali dostat do tempa. I ve zbylých částech jsme bránili velmi vlažně a můžeme děkovat jen brankáři Včelařovi, že nakonec výsledek pro nás nebyl ještě krutější. Hra v našem obranném pásmu byla z naší strany tristní. Chvílemi to v utkání připomínalo, jako bychom zapomněli vystoupit po delší cestě z aut do utkání. Zápas jsme nakonec ztratili, zbylé dvě třetiny nebyla tak výkonově tragické, podařilo se nám vstřelit i čestný úspěch.

 

VS. 8:2
FBC Ossiko Třinec   1. FBK Rožnov p/R (4:1, 3:1, 1:0)

Ani druhé utkání dnešního dne nemělo pro nás příznivý průběh. Naopak, spíše to byl průběh velmi podobný. Soupeř z Třince od začátku utkání uplatňoval nátlakovou a fyzickou hru na hranici regulérnosti. Rozhodčí v tomto připustili docela benevolentní metr, což v dalším průběhu se jim vrátilo větším množstvím vyloučených hráčů. Druhá a třetina byla z naší strany na šance docela bohatá, ale produktivita v tomto utkání bohužel nebyla dobrá, nakonec jsme tak proměnili jen dvě z nich, což však na rozjetý Třinec bohužel nestačilo. Zápas jsme tak prohráli a budeme se muset znovu soustředit na základní věci v tréninku, aby v zápasech jsme neztráceli tam, kde soupeři mají věci velmi dobře zvládnuté.

 

S domácím Třincem museli hrát Rožnované v rozlišovacích dresech

K utkání se vyjádřil Richard Vodička, jeden z hráčských aktérů Rožnova: „První zápas proti vítkovicím jsme podle mého názoru hráli celkem vyrovnaně, ale bohužel v úvodní části jsme dostali čtyři rychlé góly. Zápas skončil naší prohrou 1:5. Ve druhém zápase, ve kterém jsme nastoupili proti Třinci nám chyběl důraz v obraně a stejně tak při zakončení. Rozhodči z mého pohledů byli až přehnaně přísní a během zápasu bylo poměrně dost vyloučeni na obou stranách. Zápas jsem prohráli 2:8.

David Karafiát byl ve svém shrnutí velmi stručný: „Zápasy se moc nepovedly, i přes silnou hráčskou účast. Rožnov podlehl oběma kvalitním soupeřům.

Také útočník Daniel Rumplík si přidal své k hodnocení dvojutkání: „První zápas jsme hráli s Vítkovicemi. Hráli jsme vyrovnaně na obou stranách. Ale rozhodlo štěstí a Vítkovice tak vyhrály. Druhý zápas jsme odehráli s domácím týmem. Šlo vidět, že k vítězství je hnali fanoušci, avšak nedali jsme jim to zadarmo. Nakonec Třinec vyhrál. Do dalších zápasu se nám snad vrátí forma a Martin Škývara, který nám chyběl.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista