youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
21.12.2018

Sršnice tentokrát bez bodu….

K posledním letošním zápasům se rožnovské ženy vydalo do předvánoční Olomouce. Doufaly, že svou šestizápasovou šňůru výher prodlouží o další dvě – bohužel však vánoční zázrak se nekonal a tak Sršnice odjely z Olomouce s nepořízenou.

VS. 6:2
FBC Přerov   1. FBK Rožnov p/R (1:1, 2:0, 3:1)

První ranní zápas s houževnatým Přerovem začal lépe pro Rožnov - Elichová potvrdila svou formu koncového hráče a krásně se po svém výletu přerovskou defenzívou prosadila. Sršnice nenasadily příliš velké tempo a spíše šetřily síly....jedním z velkých problémů pro ně byl také povrch - guma, která prostě s míčkem, holema a botama Sršnic nespolupracovala. Soupeřkám se ke konci třetiny povedlo snížit, když obrana nezpozorovala uběhnuvší Segeťovou, které přeběhla celou obranu a po rychlé nahrávce skórovala - 1:1.

Druhá část nezačala příliš dobře....i když Blažková dala moc krásný gól, bohužel však do brány Žočkové, holt obráncům to tak někdy vyjde. Přerov to však nakoplo a za necelou dvouminutovku opět skórovaly a vedly tak již o dvě branky - 1:3. Do konce třetiny se neudálo už nic převratného - Sršnice si stále zvykaly na povrch, Alena chytala jak pán a mířidla na branku Přerova se stále štelovaly.

Třetí část Sršnice jasně prokaučovaly, obdržely ještě 3 branky, krásnou střelou se podařilo Eliášové snížit, avšak nestačilo.

 

Vyplnění času mezi zápasy

VS. 1:3
1. FBK Rožnov p/R   FBS Olomouc B (0:2, 1:0, 0:1)

Zápas s Olomoucí byl jiného ražení, běhalo se mnohem míň a to na obou stranách, což Sršnicím v počtu osmi lidech do pole vyhovovalo. Góly začaly padat až na konci první části - nejprve se prosadila Olomouc a to hned 2x.

Druhou část lépe začal Rožnov - Konrádová snížila na 1:2. Poté byla oběma soupeřům nabídnuta hra čtyři na čtyři v té se však neprosadily ani Sršnice, ani "Oloumoučanky".

Sršnice si věřily a snažily se olomouckou branku atakovat, jak to šlo....bohužel však nevedlo se....chyběl někdo, kdo by to pořádně rozběhal....a tak se stalo, že se nestihly vrátit do obrany a konečnou tečku za zápasem udělala Čechovská z Olomouce, která uzavřela na konečných 1:3.

 

Vedoucí týmu, Eva Vojkůvková, poskytla stručný dojem ze zápasů: „Máme za sebou půlku sezóny….tak už můžu lehce hodnotit…hned ze začátku jsme se musely poprat s velkou „úmrtností“ v našem týmu, kdy z různých důvodů přestalo hrát asi pět hráček, se kterými jsme počítaly pro celou sezónu. V současné chvíli to vypadá tak, že když jedeme všechny, tak je nás jedenáct, ale taková situace ještě nenastala :(. Budu doufat, že už nikdo další neodpadne…. Jinak co se týče samotných zápasů v Olomouci, tak ten povrch byl pro nás, hned po naší kondičce, největším soupeřem :). Klouzalo to, sjížděly nahrávky, střely… no prostě den „blbec“. Chtěla bych však moc pochválit Kaču Eliášovou, její nadšení do hry a hecování spoluhráček bych u ní chtěla vidět častěji, protože jí to fakt svědčilo.

Teambuilding na vánočních trzích v Olomouci

Sršnice se v tabulce usadily na 5. místě, kde přečkají Nový rok a v druhé půlce sezóny se třeba i poperou o příčky vyšší.

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista