youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
19.12.2018

Dorostenci konečně zabrali na 100%

Šest kol to trvalo, než Sršni dokázali na víkendovém dvojzápase plně bodovat. Odnesly to týmy Krnova a Frenštátu. Závěr kalendářního roku tak zastihl sršni dorostence v dobré formě a celkově se jim povedl výjezd určitě nejlépe z dosavadní sezóny.

Vojta Žanta založil několik pěkných akcí Rožnova

VS. 8:2
1. FBK Rožnov p/R   FBC ORCA KRNOV (1:0, 5:1, 2:1)

Od úvodních minut začali Sršni v utkání dobře pracovat. Hráli v solidním tempu a soupeř jim v závěru první části nabídl pětiminutovou přesilovku, kterou Valaši rozhodně nepohrdli. Dokázali v ní vstřelit hned tři branky a tím de facto předurčili vývoj zbytku utkání. Ve zbývajících dvou částech pěkné kombinační akce na sebe nenechaly dlouho čekat. Rožnované tak utkání zvládli bez větších problémů a dovedli do vítězného konce s celkem výrazným rozdílem ve skóre.

 

Jirka Šelever v nepřesném bloku střely soupeře

VS. 4:6
FBC TJ Sokol Frenštát p.R.   1. FBK Rožnov p/R (1:2, 2:4, 1:0)

Utkání proti Frenštátu začali Sršni v podobném tempu, jako předchozí s Krnovem. Soupeř však nebyl tak bezzubý v úvodu a rychle vstřelil úvodní branku utkání. To však Valachy nestresovalo a po velmi pěkným kombinacích šesti brankami v řadě lehce po polovině druhé třetiny vedli velmi výrazným rozdílem nad sousedem z pod Radhoště. Kluci z Frenštátu však zbraně nesložili a ještě do konce druhé části dvěma brankami snížili. To probralo částečně Sršně z herního uspokojení a v třetí třetině zvýšili svou aktivitu. Bohužel, branku se jim již vstřelit nepodařilo, nicméně inkasovali už jen jednou a nakonec soupeře porazili o dvě branky. Na vítězství se hned pěti brankami výrazně podílel Richard Plandor, kdy dvě z nich zaznamenal dokonce po asistencích gólmana Radka Včelaře. Bez ohledu na tuto skutečnost se ale jednalo o velmi dobrý týmový výkon celého mužstva, což je jistě příslibem do dalších kol.

 

Dan Rumplík v utkání do obrany excelentní

Nováček letošního týmu, Jakub Křenek, velmi osobitě zhodnotil obě utkání: „V úvodním utkání nám hodně pomohlo vyloužení ze strany soupeře, díky kterému jsme si vybudovali dostatečný náskok a zápas vyhráli. Ke druhému zápasu ani nevím, co bych řekl, protože se asi budete smát, ale moc si ho nepamatuji, kromě toho, že jsme zvítězili!

To zkušený Jirka Brandstettr byl i v hodnocení obsáhlejší, posuďte: „První zápas jsme nastoupili proti Krnovu. Od začátku jsme byli lepší a většinu šancí jsme zúročili. Do druhého zápasu proti Frenštátu jsme nastoupili s vědomím, že jsme lepší. Ze začátku byl zápas vyrovnaný, ale zápas jsme zvrátili ve svůj prospěch a zvítězili.

Poslední komentář od Martina Škývary byl s největším nadhledem: „Poslední výjezdy tohoto roku byly vydařené. Chtěl bych pochválit nejen gólmana Radka Včelaře ale i celý tým za hodně dobrý výkon. Pokud takhle budeme hrát až dokonce sezóny, tak si myslím, že máme šanci na vysoké umístění.

Radost ze vstřelené branky v utkání

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista