youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
11.10.2018

Junioři stále bez ztráty bodu!!!

Rožnovští junioři zajízděli do Petrovic, kde se měli pokusit navázat na dvě vítězství z prvního „dvoukola“. To se povedlo poté, co trenér Kundrát naordinoval dvakrát vítěznou taktiku. Mladí Sršni se tak vrátili s plným ziskem šesti bodů do tabulky a celkově tabulce i soutěži vévodí.

Týmovostí k výhře

 

VS. 5:2
1. FBK Rožnov p/R   FBC Ossiko Třinec (0:1, 3:1, 2:0)

V první zápase proti Třinci nezačal Rožnov nejlépe a úvodní část prohrál 0:1. Ke konci druhé třetiny to bylo dokonce už 0:2, načež se konečně rožnovští probudili a třemi slepenými góly převzali otěže zápasu. V závěrečné části již jen pojistili vítězství dvěma dalšími góly a důležité tři body byly doma.
VS. 2:8
PASKOV SAURIANS   1. FBK Rožnov p/R (0:4, 1:3, 1:1)

Narozdíl od prvního zápasu do tohoto utkání vstupoval Rožnov jako jasný favorit a svou roli potvrdil. O svém vítězství rozhodl již v první části, kterou vyhrál přesvědčivě 4:0. Brankostroj pokračoval i ve druhém dějství, kdy soupeř nejprve dokázal snížit, Sršni však přidali další 3 góly. Zápas se dohrál již v mírnějším tempu, obě družstva se zmohla ještě na jeden gól.

 

Zápasy okomentoval Petr Červený, kapitán juniorů: „Zápasy bych zhodnotil určitě pozitivně. Všichni pořádně makali a to se ukázalo i v tom, že jsme dovezli šest bodů. Doufám, že na to příští výjezd navážeme a udržíme si první místo v tabulce.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista