youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
21.09.2014

Dorostenky BODovaly…

V sobotu začala pro dorostenky jejich druhá sezóna a hned od začátku se musí hráčky i trenérky vypořádat s nemilou situací, že v kádru schází gólmanka. Po odchodu Terezy Holubové, která byla značnou oporou, se zatím nepovedlo najít správnou náhradu, proto se k prvním utkáním do brány postavila hráčka z pole – Simča Vojkůvková, nutno podotknout, že se s touto nelehkou situací vypořádala výborně a místy předvedla pěkné zákroky.

trinec_20092014

VS. 3:3
Florbal Torpedo Havířov   1. FBK Rožnov p/R (1:0, 0:1, 2:2)

K zápasům nastoupilo pouze 9 hráček, naštěstí Havířov se potýkal s podobným problémem, takže strach, že soupeř holky uběhá, po pár minutách padl. Gól však na sebe nenechal dlouho čekat, již ve 14. vteřině se trefila havířovská Megingerová, která nebyly hlídaná žádnou z hráček Rožnova. Sršenky byly v první části hry malinko dezorientované a na hřišti se hledaly. Druhá část již byla o něčem jiném. Mladé Sršnice byly na míčku častěji než soupeřky, dokázaly se na hřišti výborně orientovat a ohrožovaly soupeřky sympatickými útoky. Na konci byly za výborný výkon odměněny gólem – postaraly se o to Románková s Janišovou – první jmenovaná po přesných nahrávkách zakončila střelou po zemi k tyči a bylo vyrovnáno – 1:1. Začátek třetí části patřil opět Sršenkám – ve druhé respektive v páté minutě navýšily z holí Mořkovské a Janišové. Skóre tak bylo sympatičtější a holky se už viděly v šatně se třemi body za výhru. To se jim vymstilo, když si nepohlídaly na středu hřiště Holešovou, která neměla těžkou práci na snížení – 3:2. Po tomto gólu přišel velký nápor Havířova, který byl bohužel využit a Rožnov se tak s Havířovem nakonec rozešel smírně 3:3.

 

VS. 0:19
1. FBK Rožnov p/R   1. SC Vítkovice Oxdog (0:8, 0:6, 0:5)

Zápas s Ostravou měl v podstatě jasný průběh – Ostravačky střílely, běhaly a dávaly góly. Již v první části vedly o osm gólů, do dalších dvou třetin Rožnov vyrukoval s osobní obranou. Ta minimálně ze začátku nesla ovoce – Ostravačky místy ztrácely přehled na hřišti a Sršenky se jim pletly pod nohama a rukama tak, že se gólový příděl alespoň trochu zpomalil. I přes hrozivou nadílku je třeba pochválit Simonu v bráně, která se s novou rolí popasovala statečně a zejména ke konci předvedla pár vydařených zákroků.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista