youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
04.04.2024

Konfrontaci se zahraničním týmem budou moci předvést v přátelském utkání junioři

Každá kategorie v letošní sezóně, která se chýlí k závěru, počítá svá poslední či předposlední utkání. Dosud nám ukončily své hráčské aktivity muži „A“ i „B“ týmu, nyní se k nim přidají dorostenci a definitivně také junioři, i když malinko jiným zápasem než ligovým. Do Stonavy na turnaj pořádané Karvinou pak vyrazí mladší žáci.

V zápase s Ostravou JIH dostali v poli šanci i gólmani, kteří se v hráčském dresu rozhodně neztratili

Junioři

Jak už bylo psáno v úvodníku, utkání za odměnu čeká rožnovské juniory. Ti jako čerství vítězové třetí nejvyšší juniorské soutěže dostali pozvánku od zahraničního týmu – výběru Velké Británie (U19), který má své soustředění v České republice. V něm se postupně utká s několika soupeři a pro závěrečné utkání svého soupeření požádal o soupeře rožnovský klub. Sršni tak budou zajíždět do nedaleké Kopřivnice, kde vyzkouší, jak se hraje florbal na britských ostrovech.

Týmová radost se srovnání téměř prohraného zápasu s Paskovem

Dorostenci

Poslední dvoukolo odehrají Sršni v Krnově. Sice už budou hrát jen o drobné upřesnění ve středu tabulky, ale i tak se budou chtít se sezónou rozloučit povedenými výkony. Ty letos střídali se zápasy, kdy se od nich čekalo trošku více, ale celkově tento tým zraje velmi dobře pro juniorskou i seniorskou kategorii. Ostravský MVIL ani domácí Krnov nebudou pro Sršně jednoduchým oříškem, tento tým má však na to, aby se se sezónou rozloučil minimálně se čtyřbodovým ziskem.

Soudržný tým mladších žáků bude potvrzovat zisk bronzových medailí z minulého turnaje

Mladší žáci

Žádná lehká práce nečeká Sršně na dalším turnaji, který se odehraje ve Stonavě a jehož pořadatelem bude celek Karviné. Mladší žáci narazí na samé silné týmy, ať už mezi ně můžeme počítat domácí Karvinou, nebo Havířov (který naposledy překvapivě Sršni porazili). Opomenout ale nelze ani nedaleký Frýdek – Místek či Letku, která právě dominovala na posledním turnaji, které se Mladší žáci účastnili. Navázat tak na poslední bronzovou příčku bude více než těžké, ale uvidíme, co si trenérský štáb okolo Daniela Slováka připraví na své soupeře a zda opět dokáže překvapit některého z favoritů.

Štěpán Frnka je nedílnou součástí týmu a i na něm už leží zodpovědnost za dosažené výsledky

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista