youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
20.11.2023

Aligátoři si pochutnali na Sršních

Rožnov doma přivítal Aligators Klobouky, kteří se před tímto utkáním krčili na předposledním místě Národní ligy. Do role mírného favorita byli tedy pasovaní Valaši. V případě výhry by se domácí posunuli na 7. místo v tabulce, v případě prohry by dovolili právě Aligators Klobouky dotáhnout se na stejný bodový rámec. Sršňům se však nepodařilo ani jednou skórovat a bez branek se zápas těžko vyhrává. I přes spoustu nastřelených konstrukcí branky od domácích si plných počet bodů odvážejí domů Aligátoři. 

Foto archiv: kapitán Pavel Barabáš v akci

18. 11. 2023, 17:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

0
Sestava 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
Slovák Lukáš(G), Žniva David, Smékal Ondřej, Závorka Vojtěch, Tesárek Adam, Slovák Daniel, Rebroš Matěj, Zimmer Denis, Kratochvíl Lukáš, Polášek Marek, Plandor Richard, Barabáš Pavel, Burýšek Petr, Lípový Marek, Najvar Martin
 
3
Sestava Aligators Klobouky:
Polák Samuel(G), Padalík Aleš(G), Zouhar Matyáš, Líznar Tomáš, Černovický Jan, Dlouhý Martin, Petřivalský Adam, Chmela František, Galajda Matej, Zbořil Pavel, Repka Jakub, Konstant Filip, Doupovec Adam, Kříčka Viktor, Klimeš Adam, Chovan Roman, Hladký Jakub
 

po částech: 0:1, 0:1, 0:1

branky (asistence) 1.FBK Sršni Rožnov p/R:


branky (asistence) Aligators Klobouky:
9.Černovický(Galajda), 29.Galajda(Repka), 44.Zbořil(Klimeš)


rozhodčí: Hudeček Martin, Rochovanský Pavel
vyloučení: 4:5; využití: 0:1; diváků: 94

Report:
Utkání začalo velmi svižně a celý zápas byl divácky velmi atraktivní. Po úvodním oťukávání z obou stran přišlo po několika minutách k prvnímu vyloučení, a to na straně domácích. Oslabení domácí tým odehrál, nicméně dvě minuty po jeho skončení poprvé inkasoval. Do konce třetiny hráli domácí také přesilovou hru, ale ani v jejím průběhu ani po jejím skončení se ani jednomu celku nepodařilo změnit průběžné skóre zápasu.
Druhá třetina, ač také zajímavá pro diváka, se nesla v duchu aktivní hry, ale také precizní obrany. Sršni dokázali soupeře herně přehrát a vytvořit si střeleckou pozici, jejich střelecká potence však byla tristní. Jediný gólový zápis této třetiny se stal zhruba v polovině utkání, kdy za záda nic nevidícího domácího brankáře prošla utěšená střela z hole hostujícího hráče. Následná vyloučení na jedné druhé straně nebyla využita, a do šaten se šlo za stavu 0:2 pro Klobouky.
Třetí třetina byla od předešlých dvou rozdílná. V jejím úvodu Rožnov potřetí inkasoval, ale namísto zmaru přišlo odhodlání se stavem něco udělat. Domácí zvýšili aktivitu jak pohybovou, tak i střeleckou, zvýšili také důraz. Hosté na to reagovali také zvýšením důrazu některých svých hráčů, a na hřišti se místy začalo pěkně přiostřovat. První třetinu byli hosté dvakrát tak aktivnější ve střelbě než Sršni, v té třetí domácí zas téměř pětkrát. Nicméně v dalším průběhu došlo pouze na několik vyloučení a strkanice a s výsledkem nedokázal Rožnov udělat nic ani z těch nejvyloženějších šancí. I nadále se sice domácí drží na pozici zajišťující playoff, ale zároveň pouhé 2 body od pozice poslední. Aligátoři z Klobouků se výhrou 0:3 dotáhli na 9.misto hned za Rožnov pod Radhoštěm.

podrobnosti z utkání >>>

Textový online z utkání 

Fotogalerie z utkání zde

Foto archiv: v zápase se nedokázala prosadit ani dravá mládež, v tomto případě Richard Plandor

 

Hráčem utkání byl za Aligators zvolen brankář Samuel Polák a hodnotil utkání takto:

Za Rožnov byl vybrán hráčem utkání navrátilec Lukáš Kratochvíl a utkání viděl následovně: 

Utkání zhodnotil i trenér a vedoucí Aligators Jakub Gremmel:

Jako poslední přidal komentář k zápasu trenér a kapitán Sršňů Pavel Barabáš:

Do vánoční pauzy čekají na Rožnov ještě tři výjezdy a domácí derby s Kopřivnicí. První výlet podniknou Sršni do Třince, kde se v sobotu 25. 11. 2023 od 18 hodin utkají s aktuálně šestým týmem tabulky a z domácího klání mají Třinci do vracet. Podlehli jim totiž vysoko 4:10. Druhá polovina tabulky je velmi vyrovnaná, rozdíl mezi osmým a posledním dvanáctým místem jsou jen 2 body. Každý získaný bod má tedy aktuálně cenu zlata.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista