youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
14.09.2023

Co nabídne víkend 16.-17.9.?

Florbalové soutěže se pomalu rozjíždějí a k celostátním soutěžím se přidávají i soutěže na regionální úrovni. Druhý soutěžní víkend tak již nabídne slušnou dávku florbalových zápasů, ale pojďme pěkně postupně:

Krátce po sobotním poledni nastoupí v Paskově rožnovští junioři, kteří si po loňském nezdaru ve druhé lize vyzkouší ligu třetí. Prvním soupeřem budou Domaslavice, což je nově vytvořený juniorský klub, proto zatím nevíme, co od protivníka čekat. Ve druhém zápase pak poměří síly s Opavou, která vloni skončila ve třetí lize až sedmá. 

Paskovská hala se ještě po juniorech pořádně nevyvětrá a už v ní nastoupí rožnovské béčko, tvořené výhradně z hráčů Warriors Nový Jičín. Těm se v prvním kole divize příliš nedařilo, když na domácí půdě podlehli Mohelnici 2:5. Síly tentokrát změří s domácím Paskovem, který na úvod sezóny deklasoval Hluk na jejich hřišti 10:1.

Sobotní triptych završí elitní tým Sršňů, ten se v Hornet´s aréně utká s nováčkem soutěže Třincem, kterému se v prvním kole Národní ligy dařilo o něco lépe než Rožnovu. Porazil totiž papírově silnějšího soupeře Torpedo Havířov 7:6. Rožnov bude chtít odčinit těsnou prohru v Přerově 5:6, a tak se na domácí palubovce máme na co těšit, utkání začíná v 17:30.

 

Neděle bude patřit starším žákům. Ti odehrají první dva soutěžní zápasy v Havířově. Utkají se proti 1. SC TEMPISH Vítkovice 1. SFK Havířov. Starší žáci vloni skončili na předposledním místě, a proto doufáme, že svůj výsledek budou chtít letos výrazně zlepšit. 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista