youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
04.09.2023

Novou sezónu zahájí tradičně elitní tým

Tento víkend nám startuje nová sezóna českého florbalu a rožnovský klub bude mít desetinásobné zastoupení napříč všemi věkovými kategoriemi. Jako první se předvede „A“ tým mužů, ten bude již čtvrtým rokem v řadě brouzdat vody Národní ligy. Tato soutěž bude letos výjimečně kvalitní, z první ligy se po roční návštěvě vrací Aligators Klobouky a z divize si svou premiéru v národní lize vyzkouší 2 cílevědomé týmy: Zlín Lions a Intevo Třinec.

Gólová radost jak se sluší a patří.

Prvním soupeřem Rožnova bude tým Přerova, který jistě bude chtít nakouknout do play off a vylepšit tak loňské 10. místo. Přerov slušně posílil, v sestavě se objevili hned 3 noví hráči s extraligovými zkušenostmi, tím nejzvučnějším jménem je jistě Filip Hrabal, který sbírá zkušenosti v extralize již přes 10 let.

Trenérsky povede tým Rožnova opět zkušený stratég Mira Kasl, jeho pravou rukou bude hrající trenér Pavel Barabáš, který se po roční stáži v extraligové Ostravě vrací zpět do sršního hnízda, kde jeho závodní florbalová kariéra před dvaceti lety začala.

Pavel Barabáš bude pro tým cennou oporou nejen na hřišti, ale i na lavičce. Foto FBC Ostrava

Držme všem našim hráčům v sezóně palce, ať bez zranění dosáhnou co nejlepších výsledků a dělají sobě, rodinám i klubu samotnému radost z předvedených výkonů.

Držíme v sezóně palce všem rožnovským hráčům !

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista