youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
18.04.2023

Valná hromada klubu proběhne v pátek 19. května od 16:30 v budově MěÚ RpR

Každoročně po skončení herní části sezóny je čas na pravidelnou valnou hromadu rožnovského florbalového klubu. Již tradičně se členové klubu schází v prostorách zasedací místnosti, respektive místnosti obřadní, na rožnovském městském úřadu, který nám ji k této příležitosti propůjčí i pro letošní rok. Jak vedení klubu doufá, setkáme se ve většinovém počtu členů klubu, a to téměř měsíc po skončení ligových ročníků pro jednotlivé rožnovské týmy, přesně v pátek 19. května od 16:30. Všechny členy prosíme o dochvilnost, neboť časová dotace bude tentokrát omezená a nebude prostor pro „natahování“ jednotlivých témat.

Valná hromada klubu – archív 1. FBK RpR

Stejně jako v minulých letech, i tentokrát bude na programu valné hromady několik zásadních bodů, které se bezprostředně klubu týkají. Vedení klubu seznámí přítomné členy s hospodařením klubu za kalendářní rok 2022. Taktéž budeme řešit hospodárnost jednotlivých týmů, s nimi spojené dotace a hráčské příspěvky, zvládneme ocenit členy klubu, kterým se letos velmi dařilo. Důležité budou také některé návrhy pro valnou hromadu, které po zkušenostech předloží členové výkonného výboru a zároveň proběhnou nominace a volby do jednotlivých oblastí klubu pro další období. Čeká nás také etapa zavádění členské sekce pro databázovou oblast klubu, aktualizace webových stránek a vize, kam by měl klub směřovat v nejbližších sezónách. 

Během valné hromady probíhá schvalování několika důležitých bodů

Jak je výše možno číst, všichni mají v rámci setkání jedinečnou možnost být informováni nejen o stavu klubu, plánovaných inovacích či změnách, ale především pokud jste plnoletými členy klubu (spolku), může i váš hlas ovlivnit směr dění, kterým se po valné hromadě náš klub vydá. Pokud vaše téma, která vás zajímá, nezazní během programu valné hromady, v závěrečné diskuzi je možno navrhnout jednotlivá další témata. Přijďte a pomozte nám zkvalitnit klub, i váš hlas chceme slyšet!!!

V průběhu i závěru valné hromady bývá hodně hlasování a diskuze

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista