youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
19.03.2023

Sbohem a šáteček… pouť Sršňů letošním playoff končí na domácí palubovce

Nádherná divácká kulisa ve včerejším i dnešním utkání si zasloužila alespoň jednu výhru Sršňů, ale to se nezdařilo a v obou případech Sršni podlehli o dvě branky. Dnešní utkání bylo především o chybách, neboť oboustranně opatrná hra dlouho nepřinášela vstřelenou branku. Ani rozhodčí dnešního utkání nebyli bezchybní, každému z týmů neuznali po jednom regulérně vstřeleném gólu, to však na celkový vývoj nakonec nemělo žádný vliv. Sršně tak nyní čeká posezónní odpočinek, na který naváže letní příprava na sezóny 2023/24.

 

 

19. 03. 2023, 17:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

2
Sestava 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
Škrobák Jiří(G), Slovák Lukáš(G), Tesárek Adam, Hegar Patrik, Eichner Dominik, Burýšek Adam, Kittel Petr(C), Zimmer Denis, Polášek Marek, Plandor Richard, Štůsek Jakub, Burýšek Petr, Lípový Marek, Prašivka Daniel, Viktořík Josef, Šimek Jiří
 
4
Sestava S.K. P.E.M.A. OPAVA:
Novák Tomáš(G), Bezděk Kryštof(G), Buganský Martin, Klimscha Dominik, Krušberský Matěj, Šebesta Jiří, Gebauer Daniel, Boželník Karel, Zwinger David, Malina Kryštof, Klečka Marek, Stejskal Petr, Šubert Michal, Posselt Patrik, Pavelek Petr, Šimera Daniel(C), Rabinský Jan
 

po částech: 0:0, 1:2, 1:2

branky (asistence) 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
32.Kittel(Prašivka), 60.Burýšek

branky (asistence) S.K. P.E.M.A. OPAVA:
26.Posselt(Klečka), 39.Posselt(Klečka), 43.Klimscha(Klečka), 59.Pavelek


rozhodčí: Brus Tomáš, Sladký Roman
vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 197

Report:
... podrobnosti připravuje Marek Lípový...

podrobnosti z utkání >>>

Textový online z utkání 

 

 

Trenér hostujícího týmu, Michal Trunkát, vyzdvihl svoji elitní pětici, o které moc dobře věděl, že mu vyhrála nejen dnešní utkání, ale celou sérii:

Úžasnou herní fazónu má za sebou hrající asistent trenéra Sršňů, Petr Burýšek, který nelehce kousal porážku od týmu, o kterém si myslel, že je v silách Rožnova jej porazit:

Velmi dobré utkání individuální i celé pětky má za sebou Marek Klečka, který nenápadným výkonem se podílel na většině branek svého týmu:

Dlouho držel naděje Rožnovanů v brance dnes velmi dobře chytající Jirka Škrobák, který zejména při závarech první řady hostů musel předvést nejeden nadstandardní zákrok:

Sezóna je za námi a po několika úspěšných tentokrát končíme v semifinále. Pořád se tým dostal mezi nejúspěšnější čtyři celky v Národní lize, ale tým zvyklý hrát o nejvyšší mety podobné vyřazení těžce nese. Valaši Slezany překvapili pouze v úvodním utkání, ve kterém o branku byli lepší a udělali nadějný krok do série. Bohužel od té chvíle a změny sestavy, kterou Opavští udělali, kdy dali k sobě nejlepších pět hráčů, byli Sršni pořád o krok pozadu. Zapracovat budou muset do příští sezóny nejen na lepší fyzické připravenosti, ale zejména 2-3 herních variantách, které budou mít zažité a budou je moci v utkání vytáhnout v situaci, kdy soupeř začne hrát podobným způsobem jako dnes i v celé sérii vítězná Opava.

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista