youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
05.03.2023

Rožnované jako první postupují do semifinále, ostatní tři série jsou vyrovnané

Jiskřivé utkání mají za sebou Valaši v domácí Hornets aréně, ve které vlétli na svého soupeře ze Šumperku stejně jako včera ve velké stylu a utkání rozhodli prakticky po úvodní části, kdy získali pětibrankový náskok. Hosté svou situaci těžce unášeli a v utkání tak padly osobní tresty i červená karta. To však nic neměnilo na tom, že bouřlivá oboustranná divácká kulisa dokreslila zápas, který znamenal pro Sršně pohodové vítězství a postup do semifinále.

 

 

05. 03. 2023, 17:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

11
Sestava 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
Škrobák Jiří(G), Slovák Lukáš(G), Žniva David, Smékal Ondřej, Tesárek Adam, Eichner Dominik, Burýšek Adam, Kittel Petr(C), Zimmer Denis, Polášek Marek, Plandor Richard, Štůsek Jakub, Burýšek Petr, Lípový Marek, Prašivka Daniel, Najvar Martin, Šimek Jiří
 
5
Sestava Asper Šumperk:
Malínek Martin(G), Byvan Antonín(G), Šíma Michal, Pírek Matěj Ivo, Mannl Jan, Hruban Jakub, Mrázek Ondřej(C), Mondek Matěj, Trávníček Jiří, Kamler Jindřich, Macák Tomáš, Fleischmann Pavel, Vlček Ondřej, Harapát Antonín, Maixner Štěpán, Matěj Petr, Maus Michael
 

po částech: 6:1, 2:1, 3:3

branky (asistence) 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
6.Plandor(Štůsek), 6.Burýšek(Burýšek), 9.Kittel(Lípový), 16.Kittel, 19.Tesárek(Burýšek), 19.Plandor(Žniva), 30.Lípový, 32.Burýšek(Burýšek), 44.Prašivka(Lípový), 51.Prašivka(Eichner), 56.Plandor(Smékal)

branky (asistence) Asper Šumperk:
14.Matěj(Mannl), 34.Maixner(Maus), 47.Vlček(Harapát), 51.Pírek(Fleischmann), 52.Mrázek(Trávníček)


rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
vyloučení: 1:6; využití: 2:0; diváků: 185

Report:
... podrobnosti připravuje Marek Lípový...

podrobnosti z utkání >>>

Textový online z utkání 

 

 

Atypické hodnocení utkání muselo zazní z úst trenéra hostů, Matyáše Zapletala, který už v průběhu utkání musel být rozhodčími vykázán mimo hráčskou lavičku a jeho tým tak byl ochuzen o koučování během utkání:

Velmi spokojený s výkonem v posledních třech utkáních byl hrající asistent trenéra Sršňů, Petr Burýšek, který poděkoval fanouškům za jejich přízeň a pozval je na semifinále s překvapením v hledišti:

S pokorou a skromností sobě vlastní mluvil po odehraném duelu nejlepší hráč hostů, Jirka Trávníček, který uznal kvality Rožnova v této série a popřál mu do další pouti v playoff:

Až typické hodnocení přišlo z úst autora hattricku, Richarda Plandora, který se nebál říci si o jakéhokoliv soupeře, neboť měl pocit, že jeho tým si nyní herně věří:

Závěrem nelze než popřát Sršňům štěstí do semifinále, ať už se střetnou s kýmkoliv. Prozatím všechny ostatní čtvrtfinále jsou vyrovnané, nicméně Valachy enormně zajímá duel mezi Opavou a Slovanem Havířov, neboť z této dvojice jim vyplyne soupeř. Opava nedokázala přetavit v postup dvouzápasové vedení a na Slovanu Havířov dvakrát podlehla. Stejně tak Torpedo Havířov mělo namále, když po sobotě čelilo zápasovému mečbolu Pelhřimova. Ten ale podlehl a tak se bude rozhodovat na půdě Slezanů. Čtvrtý duel mezi Vikingy a Petrovicemi taktéž Slezané zvládli lépe a rozhodovat se bude na půdě Kopřivnice. Semifinálová matematika je jasná, Sršni pojedou buďto do Opavy či do Havířova a vítěz duelu Kopřivnice s Petrovicemi bude soupeřit s vítězem duelu Pelhřimova a Torpeda Havířov. Pokud se zaměříme na Rožnovany, tak je důležité, že je na nich vidět i z týmu cítit, že táhne za jeden provaz, je na zápasové a vítězné vlně, a ať už se střetne s kýmkoliv, bude se mít soupeř na co těšit.

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista