youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
04.03.2023

Po první třetině bylo rozhodnuto, Šumperk bude v neděli v Rožnově bojovat o udržení se v sérii

Na důležité vítězství ze Šumperka Valaši v domácím prostředí navázali stejně hodnotnou výhrou, která byla i výrazným skóre. O všem z velké části rozhodla už úvodní část, kterou Sršni vyhráli rozdílem pěti branek. V závěrečném účtování pak byl výsledek ještě mírně výraznější, ale to už se Valaši začali pomalu koncentrovat do čtvrtého zápasu, který pro ně může být z hlediska postupu rozhodujícím.

 

 

04. 03. 2023, 17:30, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

9
Sestava 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
Škrobák Jiří(G), Slovák Lukáš(G), Žniva David, Smékal Ondřej, Tesárek Adam, Hegar Patrik, Eichner Dominik, Burýšek Adam, Kittel Petr(C), Zimmer Denis, Polášek Marek, Plandor Richard, Štůsek Jakub, Burýšek Petr, Lípový Marek, Prašivka Daniel, Najvar Martin, Šimek Jiří
 
3
Sestava Asper Šumperk:
Malínek Martin(G), Byvan Antonín(G), Šíma Michal, Pírek Matěj Ivo, Mannl Jan, Paloušek Petr, Hruban Jakub, Mrázek Ondřej(C), Mondek Matěj, Trávníček Jiří, Kamler Jindřich, Macák Tomáš, Fleischmann Pavel, Vlček Ondřej, Harapát Antonín, Maixner Štěpán, Matěj Petr, Venouš Daniel, Maus Michael
 

po částech: 6:1, 0:2, 3:0

branky (asistence) 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
4.Burýšek(Lípový), 5.Kittel(Lípový), 8.Burýšek, 13.Kittel(Prašivka), 14.Štůsek(Žniva), 20.Kittel, 49.Eichner(Burýšek), 54.Smékal(Hegar), 59.Kittel(Prašivka)

branky (asistence) Asper Šumperk:
13.Trávníček(Šíma), 27.Mrázek(Hruban), 39.Šíma(Mannl)


rozhodčí: Števček Petr, Števček Radek
vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 268

Report:
... podrobnosti připravuje Marek Lípový...

podrobnosti z utkání >>>

Textový online z utkání 

 

 

S klidnou hlavou a bez emocí hodnotil utkání Matyáš Zapletal, lodivod hostujícího Asperu Šumperk, který věří, že v neděli ještě dokáží jeho svěřenci celou sérii zdramatizovat:

Spokojený především se vstupem do utkání, ale také s velkou většinou celého utkání, byl aktivní hráč „C“ týmu mužů Rožnova, ale především hlavní stratég Sršňů, Miroslav Kasl, který chce na sobotní utkání se svými svěřenci navázat i v neděli a celou sérii ukončit:

Za poctivý výkon především v tomto duelu, ale de facto v celé sezóně byl odměněn nejlepším hráčem utkání ze strany Šumperka Jindřich Kamler, který v první pětce hostů zakládá z obrany většinu útočných akcí:

Zejména pekelnou a zároveň úžasnou atmosféru v hale pochválil autor hned čtyř branek v utkání, Petr Kittel, který si v Rožnově doslova užívá poslední roky své kariéry, kterou všichni doufáme, že protáhne ještě do několika sezón:

Nebývale dobrý vstup do zápasu zpečetěný vstřelenými brankami, to je devíza, kterou Sršni v letošní sezóně neměli vždy takto po ruce a když, tak často ještě dokázali v utkání polevit, aby je soupeř dohnal, ne-li brankově předehnal. To však nebyl případ dnešního třetího čtvrtfinále, kde měli možná Valaši drobně hluchou druhou pasáž, ale celkově v utkání vládli a jediná branka jim chyběla, aby soupeřovo konto bylo zatíženo dvoucifernou číslovkou. Vyhlídky před Rožnovany jsou jasné. Zítra, v neděli 5. března, mají možnost celou sérii v domácím prostředí ukončit, s fanoušky oslavit postup a čekat na výběr, kdo bude jejich soupeřem v semifinále. Pořád je tu ale i druhá možnost, a to neúspěch v neděli a následná cesta ve středu 8. března do Šumperka, kde by se hrál rozhodující duel. Tam se však určitě nechce nejen hráčům, ale i fanouškům, proto jak hráči na hřišti co se týká florbalového umění, tak diváci na hřišti co se týká fanouškovského umění, udělají vše pro to, aby se opět v neděli v podvečer nesel rožnovskou halou Vysoký Jalovec!!!!

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista