youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
18.02.2023

Poslední zápas základní části Národní ligy jasně v režii Sršňů

Poslední utkání základní části nebývá jen tak ledajakým. Jednak uzavírá základní část, ale zejména je už přípravným utkáním na vyřazovací části. Sršni museli tentokrát vstoupit do „stylu playoff“ malinko dříve, když po domácí prohře s Torpedem jim začali soupeři těžce dýchat na záda. S nastavením pro vyřazovací část sezóny odehráli zápas v Petrovicích a také dnešní proti Vikingům z Kopřivnice. Byli brankově lepší ve všech třech částech utkání a celkově slavili výhru o šest branek.

 

 

18. 02. 2023, 20:00, SH SŠIEŘ Rožnov p. R.

9
Sestava 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
Škrobák Jiří(G), Slovák Lukáš(G), Žniva David, Smékal Ondřej, Tesárek Adam, Krhut Petr, Eichner Dominik, Burýšek Adam, Kittel Petr(C), Zimmer Denis, Polášek Marek, Plandor Richard, Štůsek Jakub, Burýšek Petr, Lípový Marek, Prašivka Daniel, Najvar Martin, Šimek Jiří
 
3
Sestava FBC Vikings Kopřivnice:
Strakoš Jakub(G), Mikušek Lukáš(G), Zátopek Vojtěch, Kubátko Ondřej, Kostelník Jakub, Toman Jiří, Socha Robert, Kresta Jakub(C), Kusz Tomáš, Holaň Ondřej, Nehera Martin, Frýdl Vojtěch, Opatřil Daniel, Janek Tomáš, Toman Jan, Michna Lukáš, Monsport Jan, Telčer Tomáš
 

po částech: 2:1, 4:0, 3:2

branky (asistence) 1.FBK Sršni Rožnov p/R:
13.Prašivka(Kittel), 15.Eichner(Krhut), 27.Burýšek(Zimmer), 28.Prašivka(Kittel), 39.Prašivka(Eichner), 40.Burýšek(Najvar), 47.Burýšek(Najvar), 54.Burýšek(Najvar), 60.Zimmer(Tesárek)

branky (asistence) FBC Vikings Kopřivnice:
13.Toman(Janek), 51.Kostelník(Socha), 57.Opatřil(Frýdl)


rozhodčí: Hudeček Martin, Rochovanský Pavel
vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 142

Report:
... podrobnosti připravuje Marek Lípový...

podrobnosti z utkání >>>

Textový online z utkání 

 

Určitě zklamaný byl z výkonu svého týmu hrající trenér hostujících Vikingů, Martin Nehera, který svůj tým nepoznával a věděl, že do čtvrtfinále bude muset tým naladit na úplně jinou notu:

Jasně viditelný „mód playoff“, takto mohl hodnotit utkání hrající asistent trenéra Sršňů, Petr Burýšek, který se s pokorou vyjadřoval k současnému hernímu rozpoložení Sršňů, ale také k potenciálnímu soupeři ve čtvrtfinálové sérii:

Šikovné křídlo první útočné formace, Vojtěch Zátopek, odehrálo individuálně poměrně slušné utkání, ale celkově z výkonu Kopřivnice Vojta nadšený nebyl:

Radost ze svého výkonu i výkonu celé lajny, respektive týmu Rožnova měl Adam Burýšek, autor hned tří branek v utkání, který se už teď těší na čtvrtfinálovou sérii:

Sršni se rozloučili se základní částí nejen dvěma výhrami, ale také poměrně jednoznačným vítězným herním projevem. Pro Valachy je to už typická situace, kdy mají slabší první polovinu sezóny, naopak v té druhé dokáží na svém výkonu nejen přidat, ale vyladit jej do výherního módu. Bude tak zajímavé, který soupeř po Sršních sáhne. Podle pořadí v tabulce to bude moci udělat nejdříve Opava, posléze Torpedo Havířov a jako třetí Kopřivnice. Pokud ani jeden z těchto soupeřů nechtěl v sérii potkat Valachy, pak by zbyli na čtvrtý Šumperk. Výběr soupeřů pro plaoff začíná v neděli 19. února 2023 od 19:00 a volby v rámci Národní ligy – východ, kam se Rožnov řadí, začínají od 20:45, kdy nejdříve vedení soutěže osloví Opavu, nejpozději ve 20:55 pak Torpedo Havířov a ve 21:05 Kopřivnici. Nejpozději tak ve 21:15 budou Sršni znát svého čtvrtfinálového soupeře v playoff, za kterým pocestují 25. a 26. února na jeho palubovku a v domácím prostředí jej přivítají v sobotu 4. března a případně i v neděli 5. března. Výběr soupeřů 2023 můžete sledovat zde.

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista