youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
13.02.2023

Jablunkov snížil ztrátu na rožnovské juniory z devíti na šest bodů

V době jarních prázdnin ve Zlínském kraji nebylo pro trenéra Slováka vůbec jednoduché poskládat tým pro další dvě utkání ligové soutěže. Odcestovali čtyři junioři a dva dorostenci, tedy prakticky zbytek hráčů na soupiskách, kteří nebyli ve stavu nemocných nebo kteří nebyli na horách v tuzemsku či zahraničí. Statečně se v obou utkáních prali s výsledkem, ale bez střídání jim v obou zápasech rychle docházely síly. Dvě porážky o tři branky jsou tak ještě milosrdným výsledkem a zúčastněným hráčům je třeba poděkovat za příkladnou reprezentaci klubu.

 

 

VS. 3:7
1.FBK Sršni Rožnov p/R   FBC Letka Toman Finance Group (0:2, 2:1, 1:4)

... podrobnosti připravuje Daniel Slovák...

 

 

VS. 1:4
1.FBK Sršni Rožnov p/R   FbC Coyotes Jablunkov (1:2, 0:2, 0:0)

... podrobnosti připravuje Daniel Slovák...

 

 

Komentář trenéra Sršňů, Daniela Slováka, který měl v neděli poměrně složitou situaci, když mu v jeden čas hrály obě složky, kterým se v letošním sezóně věnuje, tedy mladší žáci i junioři: „…“

 

Už jen dva dvojzápasy jsou před juniory v letošní sezóně a na oba pocestují vždy do Havířova do místní Městské sportovní haly. Nejdříve v polovině března změří síly se zálohou Vítkovic a Havířovem, ve druhé polovině dubna pak s Kopřivnicí a ostravským MVILem. Všechny soupeře už v letošní sezóně potkali. S Kopřivnicí i MVILem prohráli o tři branky, Havířov jim uštědřil debakl hned v úvodním kole celé soutěže, naopak zálohu Vítkovic dokázali porazit. Je jasné, že pokud chtějí Sršni uspět, budou potřebovat co nejširší účast svých hráčů. V takové chvíli pak můžou myslet na solidní výsledek proti kterémukoliv z výše uvedených čtyřech týmů.

 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista