Škrobák Jiří(G), Slovák Lukáš(G), Žniva David, Smékal Ondřej, Tesárek Adam, Hegar Patrik, Burýšek Adam, Kittel Petr(C), Zimmer Denis, Kloss Jiří, Plandor Richard, Štůsek Jakub, Burýšek Petr, Lípový Marek, Prašivka Daniel, Najvar Martin, Šimek Jiří

Sikora Ivo(G), Vernarský Lukáš(G), Choma Adam, Vrána David, Stibor Martin, Hromádka Filip(C), Baláš Dalibor, Molin Jakub, Drong Jan, Kočí Filip, Sedláček Matěj, Charvát Patrik, Moudrý Boleslav, Fusek Kryštof, Brija Jan, Kozelský Michal, Řezáč Petr, Revenda Tomáš, Hodulík Tomáš

branky (asistence) 1.FBK Sršni Rožnov p/R:

branky (asistence) TJ Slovan Havířov:
3.Stibor(Hromádka), 16.Stibor(Molin), 19.Molin(Fusek), 41.Kozelský(Řezáč), 52.Kozelský(Stibor), 53.Fusek, 59.Stibor(Brija), 59.Hromádka(Stibor)

rozhodčí: Prouza Michal, Rogowski Petr
vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 58

Proti poměrně mladému družstvu Slovanu začali Sršni velice dobře, když hned ve třetí minutě skóroval domácí Kittel. Vedení však vydrželo pouze patnáct vteřin, než srovnali hosté po individuální akci. Po zběsilém úvodu jsme sledovali vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách a k radosti domácích se ujala šance Štůska, který se probojoval po levém křídle a zavěsil do horního rohu branky. Domácí si však vedení užívali opět velmi krátce, jelikož po dalším ze série zbytečných faulů z přesilové hry hosté srovnali, a dokonce v závěru třetiny šli těsně před koncem třetiny do vedení. Prostřední část byla naprosto odlišná, Valaši začali přidávat pod kotel a byli to oni, kdo měl herně navrch. Za jejich úsilí byl Plandor v polovině zápasu odměněn srovnávacím gólem. V dalších minutách se začalo hodně přitvrzovat a po tvrdém souboji, ze kterého mohli dostat tresty hráči na obou stranách byl k údivu všech přítomných oceněn trestem pouze domácí Plandor, a to dokonce vyšším trestem na 2+2 minuty. Necelé dvě minuty oslabení v závěru druhé třetiny ještě Sršni ubránili, ale z druhého navazujícího trestu byl už bohužel Slovan úspěšný a na začátku závěrečné třetiny šel do vedení 3:4. V dalších minutách byl k vidění velice atraktivní florbal nahoru dolů ale po deseti minutách hry to nebyl gól, kterým byli domácí oceněni, nýbrž další dvouminutový trest, který po necelé minutě hosté opět potrestali a rázem bylo vedení hostů dvoubrankové. Nestačili se ani vzpamatovat domácí a po dalším faulu měl Slovan výhodu trestného střílení, ve kterém si hostující Fusek poradil se Škrobákem a stav byl rázem o tři branky. Následná power-play domácích už moc nezměnila, a tři body za konečné čtyřbrankové vítězství si odvážejí hráči Slovanu, kteří tak oplatili Sršňům porážku z prvního vzájemného duelu.