youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
05.05.2022

Přelom července a srpna se ponese ve znamení mládežnických kempů a soustředění

Každoročně v Rožnově probíhají mládežnická a dětská soustředění, respektive kempy. Nejinak tomu bude i během letošního léta, kdy začneme pobytovým kempem v závěru července a navážeme příměstským sportovním soustředěním první týden v srpnu. Máme za sebou pořádání kempů ve vlastní režii, ale vyzkoušeli jsme si také společné kempy s Brnem, Přerovem či Vítkovicemi. Letošní ročník kempů bude předběžně pod patronátem čtveřice vedoucích z rožnovského florbalového klubu, tedy Daniela Slováka, Martina Skláře, Adama Burýška a Kateřiny Zavadilové.

Sportovní kempy 2022

Rozdělení do obou turnusů, pobytového a příměstského, bylo vybráno podle ročníků, nicméně je možné udělit po konzultaci se sekretářem klubu i výjimky, například při kolidování termínů s jinými akcemi, účast kamarádů na kempu atd.

24. – 30. července 2022 – ročníky 2005 – 2009 (starší žáci, dorostenci)
1. – 5. srpna 2022 – ročníky 2010 – 2016 (přípravka, elévové a mladší žáci)

Místo sportovní hala ZIMNÍ STADION (vedle fotbalového hřiště)
(sportoviště se speciálním florbalovým povrchem s rozměry florbalového hřiště, venkovní workoutové hřiště a další prostory pro sportovní vyžití včetně venkovního koupaliště či krytého bazénu.

Tréninky v hale budou doplněny o spoustu soutěží

Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program vedený zkušenými trenéry s licencí a kurzem první pomoci, a také hráčů elitního týmu Rožnova včetně dalších sportovních překvapení. 

Ubytování v případě pobytového tábora bude v kempu. Stravování bude v Restauraci u Jasana, poblíž Zimního stadionu. Stravování zahrnuje pro pobytový kemp plnou penzi, pro příměstský kemp pak obědy a svačinky. Pitný režim naprostou samozřejmostí.

V rámci stravování i pitného režimu jsou děti vždy spokojené

Náplní kempu je rozvoj sportovních dovedností, kompenzační a koordinační cvičení. Dále také rozvoj pohyblivosti, míčové hry, soutěže, koupaliště, přátelská florbalová utkání, závěrečné soutěže, táborové hry a mnoho dalšího!

Volný čas budou děti trávit návštěvami okolních zajímavostí, ale i stolními hrami a hlavně spoustou další legrace s regenerací na čerstvém vzduchu.

Cena kempu:
– příměstský 2.990,- Kč
– pobytový 6.490,- Kč
(v ceně není zahrnuto úrazové pojištění)

Přihlášky:
– zasílejte nejpozději do 20. června přímo na klubový mail: 1fbkroznov@seznam.cz, odkud vám budou chodit potvrzení přijetí. Do přihlášek uvádějte jméno, příjmení, datum narození, požadavek na termín kempu, kontaktní email rodiče, kontaktní mobil rodiče a velikost pro případná trička či jiné odměny z kempu. V odpovědích na vaše přihlášení vám přijdou další informace včetně termínu a výše platby.

Platby:
– podklady pro platbu budou odeslány v odpovědi na vaši přihlášku, tj. výše částky a odpovídající variabilní symbol 

Podpisovou akci florbalových mistrů ČR během jednoho z minulých kempů každý pojal po svém

V této chvíli máme omezenou kapacitu na 24 míst na kemp pobytový a cca 30 míst na kemp příměstský.  

Pokud chcete, aby se vaše dítě zúčastnilo kempu, neváhejte a pište. Děti budou mít každý den kromě florbalové haly i další sportovní aktivity. Že se umí bavit i trenéři a vedoucí, o tom se můžete přesvědčit v následujícím videu.

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista


DEBUG INFO:
Zpracovani skriptu trvalo 1669671854.5209 sekund.

Pocet dotazu: 1