youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
20.04.2022

Anketa Sršeň sezóny 2021/2022

Většinu z nás sice poslední utkání sezóny ještě čeká buďto tento nebo příští víkend, ale i tak má už snad každý z nás představu, komu se letošní sezóna v klubu vydařila nejlépe. Nejen o tom budeme hlasovat v tradiční anketě o Sršně letošní sezóny. Vyhlašování je roční tradice, která po dlouhé době v loňské sezóně doznala přerušení. Důvodem nebyla přímo koronavirová situace, ale jednoduše fakt, že sezóna byla již po měsíci a půl přerušena a znovu neobnovena. Budeme si tak v historii pamatovat, že Sršně roku jsme loni nevolili. To ale všichni napravíme letos, kdy jej naopak volit budeme. Hlasovat můžete do čtvrtku 21. dubna do 23:00, poté bude hlasování ukončeno a hlasy zaslané později již nebudou nikam počítány, jednoduše propadnou.

V loňských anketách jedním z oceněných byl i Jirka Škrobák, který v letošní sezóně je základním stavebním kamenem mužského „A“ týmu

Valná hromada, jejíž součástí je i vyhlášení ankety Sršně sezóny, proběhne již tento pátek 22. dubna od 16:30 v prostorách MěÚ v Rožnově pod Radhoštěm, konkrétně v obřadní síni. Budeme tak mít opět velmi důstojné prostory, abychom se všichni sešli a vyhodnotili, komu letošní sezóně vyšla nejlépe. Sice nám skoro všem zbývá odehrát ještě jedno nebo dvě utkání v sezóně, to ale pro vyhodnocení ankety není překážkou, protože podstatné jsou hlavně celosezónní výkony a tu už táhneme od loňského září. V anketě je možno volit v obdobných kategoriích jako za posledních už pět let. O nejúspěšnějšího Sršně se budou ucházet kandidáti hned ve třech samostatných nezávislých kategoriích, a to mezi ženami (včetně dívek), muži a chlapci. Hlasování je přístupné napříč všemi členy klubu. V tomto článku odkaz na anketu klubu nenaleznete, neboť anketa je interní a o nejúspěšnějších Sršních rozhodují členové klubu sami mezi sebou. Odkazy na hlasování najdou všichni členové klubu v interních skupinách na FB, nebo ve svých mailových schránkách a taktéž ve WhatsAppových skupinách. Tak se k hlasování dostanou i naši nejmenší, kterým určitě rádi s hlasování pomohou jejich zákonní zástupci.

Úspěšnou sezónu za sebou i letos má Richard Plandor, který už dokázal v minulosti v některé z kategorií zvítězit a i letos bude jistě útočit na vrchní příčky

No, uvidíme, kdo z rukou prezidenta klubu, Dalibora Plesníka, letos opět převezme některá z ocenění. V době jeho mandátu už předal řadu diplomů a někteří hráči, kteří prošli jeho rukama, dnes hrají i v nejlepších soutěžích v tuzemsku či dokonce v případě Pepy Rýpara i v nejlepší lize světa. Sám bude letos jedním ze žhavých kandidátů na trenérského adepta v anketě, neboť za minulou sezónu je vidět za ním dobrá práce v kategoriích elévů a mladších žáků. Nebude však adeptem jediným, protože letošní sezóna vyšla hned v několika ohledech a bude tak hodně těch, kteří si budou brousit na prestižní ocenění v anketě.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista


DEBUG INFO:
Zpracovani skriptu trvalo 1674997636.0879 sekund.

Pocet dotazu: 1