youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
29.04.2022

Poslední hrací víkend sezóny bude ve znamení mládežnických týmů Rožnova

Minulý víkend ukončily svou sezóny kompletně všechny týmy dospělých. Také elévy a starší žáky už nečeká žádný další turnaj. Naopak čtyři postupně níže popsané týmy ještě poslední zápasy čekají. Dva z nich pocestují za svými soupeři do venkovního prostředí, a to mladší žáci do Havířova a dorostenci do Horní Suché. Oba výjezdy proběhnou v sobotu a přestože týmy tam nepojedou jako favorité, alespoň jednu výhru v každé kategorii by přivézt měly.

Několik hráčů se bude loučit s mládežnickými kategoriemi, mezi jinými také Daniel Rumplík

JUNIOŘI

Celý zápasový program posledních zápasů juniorů v letošní lize přivítá domácí Hornets aréna. Sršni se tak střetnou s Frýdkem a zálohou Vítkovic, se kterými v sezóně nezaváhali. Určitě natěšení pak budou na souboj s Horní Suchou, které jistě budou chtít vrátit poslední výraznou porážku, kterou muselo přijmout torzo hráčů, které na poslední turnaj odcestovalo. S kategorií juniorů se tak budou loučit například Jirka Šimek, Vojta Žanta, Jirka Kloss či Richard Plandor, tedy hráči, kteří již pravidelně nastupují za muže. Možné je také loučení trenéra Přemka Klosse, ale tady věří vedení klubu, že ještě jednoho z obětavých rodičů přemluví k další spolupráci.

FbC KOVO KM Frýdek-Místek – Textový online 
1. SC TEMPISH Vítkovice B – Textový online 
FbK Horní Suchá – Textový online 

Hra na soupeřových hřištích bývá pro každý tým těžší než zápasy v domácí Hornets aréně

DOROSTENCI

V poslední dvou zápasech čeká Sršně Horní Suchá a Jablunkov a v silách Sršňů, pokud budou alespoň trošku v konsolidované sestavě, je, aby oba celky pokořili. S Horní Suchou v sezóně sice dvakrát padli, když především utkání v domácí Hornets aréně bylo po dvou třetinách velmi těsné herně i výsledkově, ale s Jablunkovem dokázali uhrát v posledním měření remízu a tento zápas byl jeden z těch, kdy Sršni remízou spíše ztratili než získali. Poslední výjezd v sezóně poslední dubnovou sobotu bude opět do Horní Suché, kde domácí tým bude mít výhodu znalosti haly i prostředí, ale věřme, že Sršni dorazí plni elánu a zakončí sezónu vítěznou tečkou.

FbK Horní Suchá – Textový online 
FbC Coyotes Jablunkov – Textový online 

Hra obrany Rožnova často stojí na výkonech Natyho Karafiáta a nejinak tomu bude asi i v sobotu

MLADŠÍ ŽÁCI

Sršni odcestují do Havířova, kde se potkají se dvěma místními celky – Slovanem a Torpedem. Ani proti jednomu z těchto týmů nebudou v žádné pozici favorita. Naopak by pro tým bylo úspěchem odehrát vyrovnaná utkání. Ještě větším oříškem tak budou v závěrečném utkání Vítkovice, které se na většinu ostatních týmů dívají téměř z potenciálního vrcholu tabulky. Největší koncentrace tak bude na utkání s Petrovicemi, které jsou na tom sice tabulkově lépe, ale herním projevem nepředstavují pro Sršně tak velký odskok a Sršni s nimi už letos odehráli vítězné utkání.

Gólové radost v zápasech není nikdy dost!!!

PŘÍPRAVKA

Už jen jediný vrchol je před nejmladšími Sršni a to turnaj v domácí rožnovské hale v sobotu 30. dubna. Nebudou mít vůbec jednoduché soupeře, neboť Vítkovice, Havířov, Petrovice či Poruba jsou ostřílenými týmy v soutěži. Sršni však naposledy v domácím prostředí neprohráli hned tři utkání a pokud by podobný výsledek zopakovali, neměla by je minout medaile. Na druhou stranu, jak lehce lze nabýt, tak lehce lze pozbýt. Zejména to platí v kategoriích nejmenších, kde často štěstí je rozhodujícím faktorem v zápasech. Můžeme se tak těšit na turnaj, kde se Valaši postaví svým slezským soupeřům. 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista


DEBUG INFO:
Zpracovani skriptu trvalo 1669670910.6772 sekund.

Pocet dotazu: 1