youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
08.12.2021

Druhá záloha si pohrála se svými soupeři, kteří obdrželi Mikulášskou nadílku

Pro Warriory z Nového Jičína nebylo otázkou, zda v zápasech s Jablunkovem a zálohou Bílovce vyhrají, ale o kolik vyhrají. Nakonec výhry o devět, respektive deset branek a zatížení soupeřova konta vždy minimálně deseti brankami, byly příjemně zpestřenou sobotu a zakončením základní části. Po ní bude následovat nadstavba, v níž se střetnou rožnovští Muži „C“ s celky umístěnými na druhém až šestém místě, a to vždy dvakrát. Celkově deset zápasů určí celkového vítěze MS přeboru mužů, který dostane právo postupu o ligu výše. 

Daniel „Leoš“ Prašivka je stálicí mužského „C“ týmu, ale především i „A“ týmu

VS. 10:1
Warriors Nový Jičín FBK Sršni C   FbC Coyotes Jablunkov (3:0, 2:1, 5:0)

Do zápasu šel tým s tím, že nikdo nic nechtěl podcenit. Věděli jsme, že Jablunkov má dobré protiútoky, což v několika zápasech dokázali. Zápas se pro nás však již od začátku vyvíjel dobře. Vše jsme měli od samého začátku pevně pod kontrolou a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Většinu času soupeř jen vyhazoval míčky ze své poloviny. Náš press dělal Jablunkovu potíže. Jsem rád, že jsme v tomto utkání nebyli ani jednou vyloučeni a že jsme nic nevypustili a podle toho i vypadá konečný výsledek. Jediné mínus byly naše nájezdy. Pouze jeden proměněný ze tří je špatná bilance. Na tréninku se na to budeme muset zaměřit.

 

Sice nebyl v týmu Warriorů na začátku sezóny, ale v jejím průběhu se Michal Szczurek v bráně poměrně zabydlel

VS. 13:3
Warriors Nový Jičín FBK Sršni C   FBC Spartak Bílovec B (5:0, 3:1, 5:2)

Bílovec má ve svém kádru mladé a běhavé hráče. A i když je v tabulce předposlední, tak porážky od silnějších soupeřů neměl velkým rozdílem. Navíc s Frýdkem-Místkem dokázal remizovat. Dost nám vyšel úvod a brzká vstřelená branka a využité přesilové hry hned ze startu utkání. Tím jsme se dostali do herní pohody a soupeř se dost přizpůsobil naší hře a jen čekal co vymyslíme. Když se do něčeho Bílovec dostal, tak narazil na zeď jménem Szczurek, který zachytal fantasticky. Ve druhé třetině se začalo utkání vyhrocovat a neodpískané fauly na obou stranách, vyústily v urážky mezi hráči a následné potrestání našeho hráče na deset minut. To nás možná trochu zbrzdilo, protože jsme museli měnit sestavu. I přes toto je pozitivní, že jsme si náskok udrželi a žádné drama nedopustili.

 

Warrioři v barvách „C“ týmu mužů v sezóně pravidelně vítězí, vysloužili si tak celkové prvenství v tabulce po základní části

Hrající vedoucí druhé zálohy Sršňů, novojičínský Warrior Petr Burýšek, byl spokojený s celkovým vystoupením svého týmu v posledních dvou zápasech základní části: „Jsem rád za dvě hladká vítězství a že jsme si vytvořili nějaký náskok do nástavby. V zápasech jsme byli produktivní a byli silní v přesilových hrách. Děkuji všem za přístup i proti slabším soupeřům. Teď se budeme soustředit na vrchol sezóny, který vypukne v příštím roce.“ 

Fanynky druhého záložního týmu Sršňů poznáme vždy logem Warriors NJ

Mužský „C“ týmu může ve velké pohodě přečkat vánoční svátky a už se těšit na první zápasy nadstavbové části, které budou na programu o víkendu 8. – 9. ledna 2022. Mezitím mají Warrioři v rámci druhé zálohy Rožnova naplánovaný vánoční výšlap na Lysou horu, potěšení svých manželek a partnerek a po Silvestru už pomalu soustředění na druhý a třetí tým po základní části, tedy Medvědy z Frýdku – Místku a Pivaře z Ostravy. Zajímavý bude především souboj s Medvědy, kteří jako jediní nejen že dokázali sebrat nějaký bod Warriorům v základní části, ale jako jediní je také dokázali porazit. V tomto utkání uvidíme první odvetu v rámci nadstavbové části, druhou pak uvidíme v polovině března. Je jasné, že pokud by Muži „C“ dokázali Medvědy v nejbližším utkání po Vánocích porazit, navýšili by tak svůj pětibodový náskok minimálně na šest bodů od dalšího soupeře a jejich potvrzení prvenství v soutěži by se tak velmi přiblížilo.

Mašinou na góly bychom mohli charakterizovat Petra Kittela, taktéž hrajícího trenéra Warriors

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista


DEBUG INFO:
Zpracovani skriptu trvalo 1656905898.4899 sekund.

Pocet dotazu: 3