youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
19.11.2021

Nedělní vstup do Hornets areny s omezením

Sportovní hala Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel v Rožnově pod Radhoštěm, neboli domácí hala rožnovských Sršňů – Hornets aréna je stále v režimu zpřístupnění pro hráče i diváky, ale za dodržení podmínek stanovených Ministerstva zdravotnictví ČR a Českého florbalu pro umožnění utkání pro hráče (od dvanácti let) a členy realizačních týmů a také pro vstup diváků do haly. Každý hráč (od dvanácti let), člen realizačního týmu či divák musí být schopen doložit jednu z dosavadně platných forem bezinfekčnosti. 

Situace kolem koronaviru ovlivňuje výrazně i sportovní prostředí

Na hale nebude možnost otestování se při vstupu, a to ani samotestem od vstupujícího do haly. Vzhledem k rostoucímu počtu nakažených stoupá rovněž i počet kontrol z jednotlivých Krajských hygienických stanic, které namátkově zjišťují, zda jsou dodržována veškerá nařízení. Každý vstupující do haly má povinnost na vyzvání být schopen doložit platný certifikát či časově platný negativní test (platí na osoby od dvanácti let věku). S výjimkou hráčů a trenérů během utkání, musí mít ostatní osoby v hale příslušnou ochranu dýchacích cest. 

Všechny návštěvníky haly prosím, aby měli na paměti, že za nedodržení vládních nařízení hrozí pořadateli, dotčeným i odpovědným osobám postih formou vysoké pokuty. V tomto ohledu moc děkujeme předem za vaše pochopení, jistě víte či tušíte, že my podobná opatření nevymýšlíme, ale zároveň bychom letos rádi trénovali celý rok a sezónu (po dvou přerušených) dohráli. 

Pro vstup do haly se nezapomeňte vybavit příslušnou ochrannou dýchacích cest

Stručný výtah opatření pro osoby vstupující do haly:

– osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem,
– osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem,
– osoba má platný certifikát o očkování,
– osoba má potvrzení o prodělání nemoci Covid-19, které není starší 180-ti dnů

Kompletní soupis pravidel ceskyflorbal.cz najdete v odkazu – KORONAVIRUS (florbal)

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista