youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
01.06.2021

Dnes je den dětí a my máme překvapení, chystáme v Rožnově pro ně velký turnaj!

Každoročně se koná v Rožnově mezinárodní florbalový turnaj Hornet’s cup. O seniory a juniory je tak postaráno již více než deset let. Komu však v tomto ohledu něco dlužíme, je mládež a děti, pro které nic podobného jsme až dosud neměli. Vše se ještě zvýraznilo více než rok trvající pandemií koronaviru. To se však letos změní, neboť rožnovský klub se rozhodl, že pro kategorie přípravky až dorostenců uspořádá turnaj ve stylu Junior Hornet’s cupu. Kdy jindy takovou skutečnost oznámit, než na den, který je dětem věnován speciálně.

Ilustrativní fotky z utkání mládeže

Turnaj bude otevřen celkově pro pět kategorií, konkrétně přípravku, elévy, mladší žáky, starší žáky a dorostence. V každé kategorii nastoupí 8 týmů a budou týmy vždy ze stejných klubů, neboť pro zjednodušení turnaje se týmy do turnaje nehlásí registrací, ale je vždy do turnaje přihlášen celý klub, který poté obsadí všechny kategorie. V Rožnově tak přivítáme Florbal Vsetín, Slovan Havířov, FBC Přerov, Zlín Lions, Asper Šumperk, Torpedo Havířov a FBC Intevo Třinec.

Ilustrativní fotky z utkání mládeže

Nemůžete se už dočkat? Nebude to ale jednoduché, turnaj bude muset dodržet hygienické předpisy s ohledem na bezinfekčnost. Tato podmínka však určitě stojí za to, aby se děti a mládež mohli po více než půl roce vrátit na hřiště a sportovat. 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista