youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
09.10.2020

Do sportu se od pondělí vrací NOUZOVÝ STAV, minimálně na čtrnáct dní

Tento víkend 10. a 11. října bude zatím poslední, kdy ještě mohou proběhnout utkání všech florbalových soutěží. Od pondělí 12. října se na základě opatření Vlády České republiky musí všechny florbalové soutěže přerušit nejméně na dobu 14 dní, konkrétně do neděle 25. října. Ve stejném období není umožněná ani tréninková příprava ve vnitřních prostorech, může se však trénovat ve venkovním prostředí do 20 osob celkově.

Informace ohledně viru COVID-19

Rožnovský klub bude plně postupovat podle daných opatření a v maximální míře doporučuje individuální venkovní přípravu pro své členy, aby po uvolnění opatření bylo možné plynule pokračovat v sezóně.

Přerušení soutěží je pro florbalovou obec sice komplikace, ale prozatím je velmi pravděpodobné, že sezóna může proběhnout celá, bez zkracování. Důvodem je skutečnost, že s přerušením soutěží se počítalo jako jedním z možných scénářů této sezóny a předběžně bylo přijato, že sezóna může být výjimečně prodloužena nejen na květen, ale až do konce června. Podzimní přerušení by tak rožnovský i celý český florbal měl zvládnout. 

Samozřejmě vedení Českého florbalu bude nadále celou situaci monitorovat a reagovat podle vládních kroků. V této chvíli můžeme přát všem členům, fanouškům, ale i všem ostatním pevné zdraví.

Oficiální informace z webu Českého florbalu a Vlády ČR:

Oznámení Českého florbalu k přerušení soutěží 
Souhrnné informace Českého florbalu ke koronaviru 
Vyhlášený balík krizových opatření Vládou ČR 

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista


DEBUG INFO:
Zpracovani skriptu trvalo 1660492608.8285 sekund.

Pocet dotazu: 1