youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
15.06.2020

Anketa SRŠEŇ sezóny 2019/2020

Letošní sezóna byla taková „nedokončená“. Hodně z nás to ještě teď cítí podobným způsobem. Musíme se však již ohlédnout za jejím předčasným ukončením a definitivně se tak stává většinou posezónní valnou hromadou. Nejinak tomu bude i letos a tradice velí také volit nejúspěšnější z nás za uplynulou sezónu. Hlasovat můžete do středy 8. července do 22:00, poté bude hlasování ukončeno.

Anketa o Sršně sezóny

Valná hromada, jejíž součástí je i vyhlášení ankety Sršně sezóny, proběhne již v pátek 10. července od 16:30 v prostorách MěÚ v Rožnově pod Radhoštěm, letos premiérově v obřadní místnosti. V anketě můžeme volit v identických kategoriích, jako za poslední 3 roky. O nejúspěšnějšího Sršně se budou ucházet kandidáti hned ve třech samostatných nezávislých kategoriích, a to mezi ženami (+dívkami), muži a chlapci. Hlasování je přístupné napříč všemi členy klubu. V tomto článku odkaz na anketu klubu nenaleznete, neboť anketa je interní a o nejúspěšnějších Sršních rozhodují členové klubu sami mezi sebou. Odkazy na hlasování najdou všichni členové klubu v interních skupinách na FB, nebo ve svých mailových schránkách. Tamtéž budou odeslány pro hlasování u nezletilých jejich zákonným zástupcům. 

Při loňském vyhlašování hned ve třech kategoriích triumfovala kometa sezóny, Ondřej Smékal

Uvidíme, zda loňští lídři letos dokáží obhájit své posty. Ale můžeme zažít překvapení jako vloni, kdy jsme měli stejného nováčka vítěze hned ve třech kategoriích najednou. Neustále tak rostou další a další adepti, kteří rožnovský florbal posunují dále a drží na výsluní. A my jim teď všichni za to můžeme poděkovat hlasem v jejich prospěch.

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista