youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
08.09.2020

Elitní tým mužů povede již třetí sezónu za sebou zkušený Miroslav Kasl

Miroslav Kasl je pojem pro florbal a už pěknou řádku posledních sezón pro florbal rožnovský. Do týmu přišel v sezóně 2015/2016 jako hráč, když už i v předchozích sezónách byl členem prvoligového fanclubu rožnovských Sršňů, přestože hráčsky působil v nedalekém Frýdku-Místku. Od svého příchodu bylo jasné, že přišla osobnost. Brzy se projevily jeho organizační schopnosti a jako vedoucí působil u záložního týmu mužů. Tři sezóny zpět byl osloven, zda by se ujal týmu mužů „A“ a ani v této pozici Mira nezaváhal. Letos tak započne jako hlavní trenér již svou třetí sezónu u mužů „A“ a se svým realizačním týmem, který si pro následující sezónu složil:

Hlavní trenér – Miroslav Kasl
Hrající asistent trenéra
– Pavel Barabáš
Videorozbory, mediální složka – asistent trenéra – Stanislav Barabáš
Šétrenér mládeže – asistent trenéra – Daniel Slovák
Kondičně-silová příprava – Michaela Karbanová

Miroslav Kasl – hlavní trenér Sršňů pro sezónu 2020/2021

Všem pěti členům realizačního týmu jsme položili čtyři shodné dotazy. Odpovídali na ně nezávisle na sobě a kromě společného cíle je zajímavé si poslechnout, jak k daným cílům chtějí přispět:

Uvidíme, zda se většina věcí, o kterých zástupci realizačního týmu mluvili, splní. Nebude to jednoduché, ale asi největším otazníkem je současná pandemická situace, která může ovlivnit sezónu do takové míry, že může dříve skončit, než pořádně začne. Samozřejmě to nechce nikdo z nás, ale musíme vše brát jako další faktor, který sportovní sezónu může zásadně ovlivnit.

Tři členové realizačního týmu Rožnova – vpravo Stanislav Barabáš, na hřišti Pavel Barabáš a vlevo s dresem č. 10 Daniel Slovák

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista