youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
19.06.2020

Sportovní pobytové i příměstské kempy v srpnu v Rožnově p/R

Po několika letech kempů v rožnovské režii jsme si v loňském roce vyzkoušeli spolupráci se superligovými Vítkovicemi, a premiéra to byla velmi vydařené. Oba turnusy kempů pro mladší i starší děti se vydařily na jedničku a všichni litovali, že kemp netrvá alespoň 10 dní. Bylo tak prakticky už v minulém roce rozhodnuto, že letos kempy zopakujeme a pokud možno ještě vylepšíme.

Florbalové kempy 2020

Zůstává klasické rozdělení do dvou turnusů, a to konkrétně:

14. – 19. srpna 2020 – ročníky 2009 – 2012 (přípravka, elévové, elévky)
23. – 28. srpna 2020 – ročníky 2005 – 2008 (mladší žáci, starší žákyně a starší žáci)
(v ojedinělých případech lze udělit výjimky)

Místo sportovní hala SYNOT TIP HALL (vedle fotbalového hřiště)
(sportoviště se speciálním florbalovým povrchem s rozměry florbalového hřiště, tenisové kurty, fotbalové hřiště a další venkovní prostory pro sportovní vyžití včetně venkovního koupaliště

Tréninky v hale budou doplněny o spoustu soutěží

Všichni účastníci se mohou těšit na bohatý program vedený zkušenými trenéry s licencí a kurzem první pomoci, a také hráči elitních týmů Vítkovic a Rožnova. V akci tak uvidíme například superligové hráče Jirku Bestu, Adama Delonga či Marka Brauera a z Rožnova například Dana Slováka).

Ubytování a stravování bude na přilehlé ubytovně fotbalového stadionu v Rožnově pod Radhoštěm, na halu to tak budeme mít pár kroků, stejně jako na fotbalové hřiště či na koupaliště. Nedaleko také máme zábavní centrum Gibbon park. Stravování zahrnuje pro pobytový kemp plnou penzi, pro příměstský kemp pak obědy a svačinky. Pitný režim naprostou samozřejmostí.

V rámci stravování i pitného režimu byly děti spokojené

Náplní kempu je rozvoj sportovních dovedností, kompenzační a koordinační cvičení. Dále také rozvoj pohyblivosti, míčové hry, soutěže, koupaliště, přátelská florbalová utkání, závěrečné soutěže, táborové hry a mnoho dalšího!

Volný čas budou děti trávit poledním klidem, návštěvou Valašského muzea či Jurkovičovy rozhledny, táborákem, stolními hrami a hlavně spoustou další legrace.

V Gibon parku je vždy spoustu zábavy

Cena kempu:
– příměstský 2.490,- Kč
– pobytový 4.590,- Kč
(v ceně není zahrnuto úrazové pojištění)

Přihlášky:
– zasílejte nejpozději do 22. července přímo na klubový mail: 1fbkroznov@seznam.cz, odkud vám budou chodit potvrzení přijetí. Do přihlášek uvádějte jméno, příjmení, datum narození, požadavek na termín kempu, kontaktní email rodiče, kontaktní mobil rodiče. V odpovědích na vaše přihlášení vám přijdou další informace včetně termínu a výše platby

Platby:
– podklady pro platbu budou odeslány v odpovědi na vaši přihlášku, tj. výše částky a odpovídající variabilní symbol 

Podpisovou akci florbalových mistrů ČR během loňského kempu každý pojal po svém

V této chvíli máme omezenou kapacitu na 45 míst, ať už pobytových nebo pro příměstský kemp. V době vydání článku bylo na 1. turnus již přihlášeno 21 dětí, na druhý 29 dětí a přihlášky stále chodí. 

Pokud chcete, aby se vaše dítě zúčastnilo kempu, neváhejte a pište. Děti budou mít každý den kromě florbalové haly i další sportovní aktivity. A zejména pro účastníky mimo florbalovou mládež ostravských Vítkovic to může být výborná příležitost se něco nového naučit a nalézt nové kamarády!!! A že se umí bavit i trenéři a vedoucí, o tom se můžete přesvědčit v následujícím videu.

 

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista