youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
08.06.2020

V závěru července se těšme na Hornet’s cup 2020!!!

Každoročně přelom dubna a května je ve znamení posledních zápasů baráží či play-up a obecně ukončení ligové florbalové sezóny. Zároveň tak začíná období letních turnajů, které v rozmezí 4 měsíců (květen – srpen) zahltí „florbalové prázdniny“. Letos je to však jiné, protože květen a prakticky i červen bude bez pohodových „turnájků“. Kdo chce tak letos zažít zkrácené florbalové léto, měl by zaostřit na červenec a srpen. Do tohoto termínů zapadá i 11. ročník Hornet’s cupu, který se letos bude konat od 24. do 26. července tradičně v Rožnově pod Radhoštěm.

Hornet’s cup 2020 – 11. ročník mezinárodního florbalového turnaje

Pořadatelé mezinárodního florbalové turnaje jsou již v plném proudu s organizací. V závěru května dotáhli do úspěšného konce nabídku ubytování pro účastníky, bez které by turnaj určitě nebylo možné zorganizovat. A kromě standardního zajištění hal a pořadatelů na nich, rozhodčích a dalšího personálu, který se během turnaje o celý chod stará, myslí také na TURNAJOVOU PARTY. Jakmile k ní budou všechny informace dostupné, jistě to na stránkách turnaje zveřejní. I letos budou partnery turnaje významné subjekty, které celou akci podpoří. Jmenujme alespoň některé zástupce z nich, jako je Zlínský kraj, Fatpipe, Město Rožnov pod Radhoštěm, City club Rožnov a další.

Pojďte se zúčastnit turnaje v srdci Valašska v jedné z kategorií MUŽI PRO, ŽENY či MUŽI HOBBY, stačí se už jen registrovat!!!!

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista