youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
09.03.2020

V Havířově to nebyl správný den elévů

Na turnaj do Havířova neodcestovala řada elévů, jelikož zrovna probíhaly jarní prázdniny a spousta dětí mělo jiné plány. Sestavu se ale přesto poskládat podařilo i po doplnění dvou hráčů z řad přípravky. Na turnaji hráči obsadili páté místo.

„Malý“ a „velký“ neboli Filip Panaš a Kryštof Kulišťák

VS. 9:19
1. FBK Rožnov p/R   FbC KOVO KM Frýdek-Místek

První zápas proti Frýdku byl pro Sršně asi nejvíce hratelný. Bohužel, než začal Rožnov na hřišti něco předvádět, tak už měl Frýdek vypracovaný slušný náskok. Pak se i Sršni snažili přidat nějaké góly, ale více jak 9 branek to nebylo.

Začátek utkání Sršni bohužel nezachytili

VS. 0:38
1. FBK Rožnov p/R   Florbal Exelsior Havířov

V druhém zápase na turnaji čekal na mladé sršně domácí Havířov. Od začátku to bylo na jednu branku a to na obou hřištích. Trenéři se ještě snažili o přestávce prohodit mužstva na obou hřištích, ale ani to nepomohlo a Havířov nasázel Rožnovu nejvíce gólů v sezóně, navíc sršni nedokázali vstřelit ani jednu branku, což je tristní.

Rosťa, Pepa a Vašek (z přípravky)

VS. 27:9
1. SC Bohumín´ 98   1. FBK Rožnov p/R

V třetím zápase nastoupili Sršni proti Bohumínu. Ze začátku bylo utkání poměrně vyrovnané a Rožnov byl chvíli dokonce ve vedení. Po přestávce už ale více branek padalo z akcí Bohumína i když Sršni se zaskvěli také párem kombinačních akcí.

Honza Kopeček se snažil, ale sám na všechno nestačil

VS. 28:7
1. FBC Karviná   1. FBK Rožnov p/R

Poslední zápas odehráli Sršni proti neoblíbené Karviné. Na tohoto soupeře Rožnov ani jednou v sezóně nevyzrál a nepovedlo se to ani nyní. Ze začátku zápasu se Sršni ještě drželi ve hře, pak ale Karviná začala odskakovat ve skóre a zaslouženě vyhrála.

Je třeba se občerstvit

Hlavní trenér mladých Sršňů, Radek Štekl, hodnotil turnaj pěti týmů takto: „Na turnaj do Havířova jsme neodcestovali v plné sestavě. Turnaj se klukům příliš nepovedl, hlavně zápas s Havířovem.

Naslouchání Danu Slovákovi

Sršně z řad elévů reprezentovali:

Brankáři: #1 Filip Panaš, #2 Kryštof Kulišťák

Hráči: #8 Ondra Bačík, #9 Pepa Bělunek, #47 Jan Kopeček, #57 Sebastian Štrbík, #96 Rosťa Drozd, #90 Jonáš Šťastný, #16 Václav Bitala, #81 Šimon Dopater, #50 Matyáš Divín, #5 Jarda Sklenář

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista