youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
25.02.2020

Stříbrná neděle v podání neporažených mladších žáků!!!

Na domácí turnaj se všichni moc těšili. Na minulých turnajích kluci předváděli výborné výkony a chyběl vždy jen ten pověstný krůček k lepšímu umístění. Těsně před turnajem se pro nemoc omluvilo hned pět hráčů, kteří patří mezi opory a tahouny týmu. Všichni byli zvědaví, jak to kluci zvládnou. Sršni však zabojovali a na turnaji se prezentovali skvěle!!!

Radost mladých Sršňů před slušně zaplněným hledištěm

VS. 6:4
1. FBK Rožnov p/R   1.MVIL Ostrava

V prvním zápase nás čekal tým z Ostravy. Zápas byl hodně vyrovnaný a k výhře hodně pomohl svým hattrikem David Procinger. Kluci výborně bránili, tlačili se i do útoku a výsledek strhli na svou stranu v samotném závěru zápasu. Velice překvapili bojovností a snahou s jakou do zápasu vstoupili.

Nepustit za žádnou cenu – Rose George při svém zákroku pod bedlivým dohledem trenéra Rendy Hegara

VS. 2:4
FBC Ossiko Třinec   1. FBK Rožnov p/R

I druhý zápas byl velice vyrovnaný. Soupeř z Třince srdnatě bránil a vyrážel do rychlých protiútoků. Ty však naši hráči bravurně ubránili a sami neustále útočili na soupeřovu branku. V druhé polovině se nám povedlo využít chyby soupeře a zaslouženě jsme vyhráli. V bráně nás podržel výborným výkonem Sven Hanslián, který roste zápas od zápasu.

Kouč Sršňů, Patrik Hegar, prozrazuje hráčům, jak přehrát soupeře

VS. 4:4
1. FBK Rožnov p/R   FBC Letka

Ve třetím zápase se nám nedařilo přehrát relativně slabšího soupeře. Kluci se přizpůsobili hře i nasazení hráčů Letky a po nevýrazném výkonu nakonec remizovali 4:4. Stále jsme si však uchovali šanci turnaj vyhrát.

Dominik Vašek před zraky svých spoluhráčů postupuje do útoku

VS. 2:2
FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ   1. FBK Rožnov p/R

Poslední zápas byl přímým soubojem o první místo. Podle toho také začal. Soupeř z Poruby nás zatlačil do defenzívy a jen díky skvělému Svenovi byla na jejich kontě nula. My jsme vzápětí mohli jít lehce do vedení, protože rozhodčí v krátkém sledu za sebou nařídili nájezd pro nás za odpískané fauly. Bohužel jak Davidovi tak Tomášovi sjel míček při střele z čepele a neproměnili. Na konci utkání jsme věděli, že nás ty neproměněné nájezdy stály zlato!! A to nás ještě zachránil Sven, který v závěru utkání chytil soupeřům nájezd, což je dnes jeho parádní disciplína. Tak jsme nakonec skončili stříbrní, za což se kluci nemusí ani trošičku stydět. Odehráli výborný turnaj a předvedli parádní týmový výkon.

David Procinger nekompromisně proměňuje svoji šanci

Šéf týmu mladších žáků, René Hegar, byl neskrývaně šťastný, že i s oslabeným kádrem potěšil nejen sebe, ale i hráče a především jejich rodiče v početném hledišti během poslední únorové neděle: „Na marodce tentokrát zůstali Kryštof, Adam, Matěj, Šimon, tedy hráči, kteří patří k obvyklým oporám a tahounům týmu.  Čekal jsem, jak se s tím zbytek týmu popere. Na trénincích předváděli dobrou hru, tak jsem nervózně očekával začátek turnaje. Kluci mě neskutečně překvapili a potěšili. Hráli výborně, plnili skvěle obranné povinnosti a v útoku bylo znát, že si osvojili návyky z tréninků. To vše podpořeno výborným výkonem gólmana Svena nakonec znamenalo zisk stříbra. Moc mě kluci potěšili a děkuji jim za reprezentaci klubu, rodičům za početnou podporu v hledišti a Svenu Hansliánovi st. a Martinu Kozlovi za pomoc s úklidem haly.“ 

Po odmlce se v řadách Sršňů opět představil Simon Molitor

Sršně z řad mladších žáků reprezentovali:

Brankáři: #1 Sven Hanslián
Hráči: #13 Tomáš Blinka, #15 Martin Skopový, #25 Richard Marinič, #26 Matouš Kozel, #28 Dominik Vašek, #49 Simon Molitor, #62 Alex Kubín, #64 Martin Křenek, #66 Dominik Baránek, #68 David Procinger, #72 Alexandr Bernátek, #80 George Rose

Úspěšná stříbrná sestava Sršňů v řadách mladších žáků

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista