youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
10.02.2020

Bronzový turnaj pro elévy ve Stonavě

Na turnaj do daleké Stonavy neodcestovali elévové díky chřipkové epidemii v plné sestavě. Možná díky tomu se dokázali více semknout a vybojovali „šťastné“ třetí místo.

Tradiční pokřik nesměl chybět

VS. 13:21
Z.F.K. AQM Petrovice   1. FBK Rožnov p/R

K prvnímu zápasu proti Petrovicím nastoupili Sršni s jasným cílem a to vyhrát. Petrovice jsou oblíbený soupeř a mladí Sršni je v sezóně vždy dokázali porazit, jinak tomu nebylo ani tentokrát. Již od začátku zápasu na jednom hřišti Sršni dominovali a od Petrovic dostali jen tři branky většinou z brejků, na druhém hřišti byla hra o něco vyrovnanější, ale celkové skóre vyznělo jasně pro Rožnov, kdy se výsledek zastavil až na 21 gólech v síti soupeře, což je nejvíce co dokázali Sršni vstřelit v letošní sezóně.

Na střídačce vládla pozitivní atmosféra

VS. 9:14
1. FBK Rožnov p/R   1. SC Bohumín´ 98

Druhý zápas proti Bohumínu se chtěli pokusit mladí Sršni také vyhrát. Zápas byl poměrně vyrovnaný, alespoň na jednom hřišti. Na druhém hřišti chyběla větší rotace hráčů a tak Sršni už byli unavení. Nakonec zápas prohráli o 5 branek, což pak vedlo díky minitabulce vzájemných zápasů mezi Rožnovem, Bohumínem a Petrovicemi k třetímu místu.

Soupeř byl lepší

VS. 26:3
TJ Slovan Havířov   1. FBK Rožnov p/R

Ve třetím zápase nastoupil Rožnov proti pozdějšímu vítězi turnaje Havířovu. Od začátku střetnutí byl Havířov lepším týmem a mladí Sršni nestíhali kombinačním akcím soupeře. Byly z toho pouze 3 vstřelené branky do sítě Havířova, což je hodně málo.

I přes prohru byla lavička pozitivně naladěna

VS. 9:27
1. FBK Rožnov p/R   1. FBC Karviná

Poslední zápas na turnaji odehráli Sršni proti již tradičnímu soupeři z Karviné. Na Karvinou Rožnov v sezóně ani jednou nevyzrál a nebylo tomu jinak ani tentokrát. Sršni už byli za celý turnaj díky malé rotaci hráčů značně unaveni a tak vzdorovali Karviné z posledních sil, na body to však nestačilo.

Posila do brány – Filip Panaš

Hlavní trenér mladých Sršňů 10, hodnotil turnaj pěti týmů takto: „Na turnaj do Stonavy odcestoval díky chřipkové epidemii menší počet hráčů, tak rotace v zápasech nemohla být ideální. Kluci se ale semkli a ve dvou střetnutích dokázali hrát se soupeři vyrovnaný zápas. Díky minitabulce vzájemných zápasů mezi Rožnovem, Bohumínem a Petrovicemi z toho bylo nakonec třetí místo, za něj jim gratuluji.

Pohár za třetí místo je doma

Sršně z řad elévů reprezentovali:

Brankáři: #1 Filip Panaš, #2 Kryštof Kulišťák
Hráči: #8 Ondra Bačík, #9 Pepa Bělunek, #14 Naty Karafiát, #47 Jan Kopeček, #57 Sebastian Štrbík, #78 Lukáš Patočka, #88 Štefan Kobera, #96 Rosťa Drozd

Sladkosti nesměly chybět…

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista