youtube tvcom mail Město Rožnov
banner
30.01.2020

Další turnaj odehráli elévové v Bohumíně, kde porazili Petrovice

Na turnaj do Bohumína odcestovalo rekordní počet hráčů a to rovnou 18. Očekávaly se tedy nějaké výhry na turnaji. Přišla bohužel jenom jedna a to stačilo na konečné čtvrté místo. Po turnaji si ovšem kluci zpestřili návštěvou poválečného prvorepublikového pohraničního opevnění.

Pokřik už máme zvládnutý!

VS. 11:12
Z.F.K. AQM Petrovice   1. FBK Rožnov p/R

V prvním zápase nastoupili Sršni proti Petrovicím a od začátku padalo více gólů do hostující brány. Rožnov si vytvořil místy i čtyřbrankový náskok, bohužel však v závěru polevil na aktivitě a Petrovice se dotáhly na rozdíl jediné branky, víc ale nedokázaly a tak si Sršni mohli připsat úvodní vítězství.

Dvě sršní opory

VS. 11:38
1. FBK Rožnov p/R   FBC Vikings Kopřivnice

V druhém zápase čekala na Sršně Kopřivnice. Než se mladí Valaši stačili pořádně rozkoukat, tak už prohrávali vysokým rozdílem. V tomto zápase Rožnovu nešlo absolutně nic, ani gólmani nepodrželi svými zákroky. Byla z toho nakonec největší porážka v sezóně.

Zápas s Kopřivnicí se odehrál téměř na jediné branky, na ty rožnovské…

VS. 28:7
1. FBC Karviná   1. FBK Rožnov p/R

Třetí zápas odehrál Rožnov proti Karviné. První část hry se ještě Sršni drželi ve hře a po poločase bylo na výsledkové tabuli přijatelné skóre. Ovšem v druhém poločase již mladí Rožnované nestačili kombinačním akcím Karviné a nakonec dostali dvouciferný příděl gólů.

Ještě to v zápase musíme zkusit zvrátit!!!

VS. 5:28
1. FBK Rožnov p/R   1. SC Bohumín´ 98

Poslední zápas na turnaji odehráli Sršni proti domácímu Bohumínu. Zde se projevila již tradičně únava z celého turnaje. Ze začátku byla hra ještě vyrovnaná, ale pak Bohumín nasázel góly a Rožnov zaslouženě prohrál.

Pozápasová gratulace soupeřům k vítězství

Hlavní trenér mladých Sršňů, Radek Štekl, byl po odehraném turnaji v hodnocení mírně zklamán předvedenou hrou: „Na turnaj do Bohumína odcestovalo rekordní počet 18 hráčů, a to včetně gólmanů. Očekával jsem tedy dobré výsledky a nějaké výhry, ta nakonec byla bohužel jenom jedna. Navíc předvedená hra se mi vůbec nelíbila a bohužel nepodrželi tentokrát ani brankáři. Je třeba tedy na tréninku přidat, aspoň kluci vidí, že co jim vyjde na tréninku, tak v zápase jim to soupeř nedovolí. Kluci si alespoň užili návštěvu poválečného prvorepublikového pohraničního opevnění.

… a po turnaji bude spousta sladkostí

Sršně z řad elévů reprezentovali:

Brankáři: #2 Kryštof Kulišťák, #1 Jarda Sklenář
Hráči: #81 Šimon Dopater, #96 Rosťa Drozd, #14 Naty Karafiát, #5 David Karlík, #47 Jan Kopeček, #97 Martin Wolf, #50 Maty Divín, #16 Eliška Adámková, #7 Jonáš Šťastný, #90 Patrik Baránek, #9 Pepa Bělunek, #12 Michal Krba, #88 Štefan Kobera, #78 Lukáš Patočka, #57 Sebastian Štrbík, #19 Honza Šturala

Poválečný bunkr – prohlídka odměnou po skončení turnaje

Diskuze k článkucara


  zpět na úvod
zpět do archivu
lista